Przygoda z Królikiem Bystrzakiem

Dostępna jest już nowa, udoskonalona wersja serii programów edukacyjnych z Królikiem Bystrzakiem. W jej skład wchodzą cztery programy dla poszczególnych grup wiekowych. Propozycja jest połączeniem nauki z dobrą zabawą. Przeznaczona jest dla przedszkolaków, zerówkowiczów, pierwszoklasistów i drugoklasistów.

Przygoda z Królikiem Bystrzakiem
Programy z serii Królik Bystrzak, w ramach jednej, wielowątkowej, interaktywnej historii, utrwalają i rozszerzają elementy wiedzy oraz rozwijają wybrane umiejętności dziecka zgodnie z założeniami podstawy programowej MEN.

Wraz z Królikiem Bystrzakiem, bohaterem znanym w czterdziestu krajach świata, dzieci szkolą umiejętności matematyczne, językowe a także zdolność do samodzielnego myślenia.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że ćwiczenia językowe polecane są w terapii problemów z czytaniem. Seria programów edukacyjnych z Królikiem Bystrzakiem to programy skierowane zarówno do dzieci, jak i rodziców, którym pozwalają wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

W pakietach edukacyjnych Królik Bystrzak znajdują się również: unikalna płyta CD "Śpiewanki Bystrzaka" oraz specjalnie przygotowane drukowanki - "Łamigłówki bystrej główki". Sugerowana cena pakietów edukacyjnych to 59,90 zł. Seria posiada rekomendację Ministerstwa Edukacji Narodowej i Polskiego Towarzystwa Dysleksji.