Przyznano nagrody Webby Awards!

MŁODZIEŻ:

Zwycięzca: ChannelOne.com -http://channelone.com

Faworyt internautów: ChannelOne.com -http://channelone.com

MODA:

Zwycięzca: Alexander McQueen website -http://www.alexandermcqueen.com

Faworyt internautów: VOGUE.COM UK -http://www.vogue.co.uk

MOTORYZACJA:

Zwycięzca: Mercedes-Benz USA SLK -http://www.mbusa.com/microsite/slk/index.jsp

Faworyt internautów: Cars.com -http://www.cars.com

MUZYKA:

Zwycięzca: BBC OneMusic -http://www.bbc.co.uk/radio1/onemusic/index.shtml?hp_lhn

Faworyt internautów: BBC OneMusic -http://www.bbc.co.uk/radio1/onemusic/index.shtml?hp_lhn

NAJLEPSZA NAWIGACJA/STRUKTURA:

Zwycięzca: 10x10 -http://tenbyten.org

Faworyt internautów: Google -http://www.google.com

NAJLEPSZA STRONA GŁÓWNA/POWITALNA:

Zwycięzca: Words at Play -http://www.wordsatplay.com

Faworyt internautów: Words at Play -http://www.wordsatplay.com

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA:

Zwycięzca: Google -http://www.google.com

Faworyt internautów: Google -http://www.google.com

NAJLEPSZE WYKORZYSTANIE ANIMACJI:

Zwycięzca: SK Telecom Mobile Museum -http://www.momu.co.kr

Faworyt internautów: SK Telecom Mobile Museum -http://www.momu.co.kr

NAJLEPSZE WYKORZYSTANIE DŹWIĘKU/MUZYKI:

Zwycięzca: spacesounds.com -http://spacesounds.com

Faworyt internautów: The Legend of Zelda: The Minish Cap -http://www.zelda.com/minishcap

NAUKA:

Zwycięzca: Hand on CERN -http://hands-on-cern.physto.se

Faworyt internautów: National Geographic Forces of Nature -http://www.nationalgeographic.com/forcesofnature

NIERUCHOMOŚCI:

Zwycięzca: Rows at SoMa -http://www.rowsatsoma.com

Faworyt internautów: Apartments.com -http://www.apartments.com

ORGANIZACJE:

Zwycięzca: New York Academy of Science -http://www.nyas.org

Faworyt internautów: State Bar of Arizona - Public Information Site -http://www.azbar.org

ORGANIZACJE CHARYTATYWNE/NON-PROFIT:

Zwycięzca: The Meatrix -http://www.themeatrix.com

Faworyt internautów: Natural Resources Defense Council -http://www.nrdc.org

PODRÓŻE:

Zwycięzca: Flightmaker -http://www.flightmaker.com

Faworyt internautów: LonelyPlanet.com -http://www.lonelyplanet.com

POLITYKA:

Zwycięzca: Weapons of Misdirection -http://www.weaponsofmisdirection.com

Faworyt internautów: Mother Jones -http://www.motherjones.com

PRAWO:

Zwycięzca: FindLaw -http://www.findlaw.com

Faworyt internautów: CrimeLibrary.com -http://www.crimelibrary.com

PRZEWODNIKI/RECENZJE:

Zwycięzca: ConsumerReports.org -http://consumerreports.org

Faworyt internautów: ConsumerReports.org -http://consumerreports.org

RADIO:

Zwycięzca: Virgin Radio -http://www.virginradio.co.uk

Faworyt internautów: Virgin Radio -http://www.virginradio.co.uk

RELACJE INWESTORSKIE:

Zwycięzca: The Kellogg Company -http://kelloggcompany.com

Faworyt internautów: Bell Canada Enterprises (BCE) -http://www.bce.ca

RELIGIA:

Zwycięzca: Speaking of Faith -http://speakingoffaith.publicradio.org

Faworyt internautów: Spirituality & Heath -http://www.spiritualityhealth.com

RESTAURACJE:

Zwycięzca: Chipotle -http://www.chipotle.com

Faworyt internautów: Chipotle -http://www.chipotle.com

RODZINA/WYCHOWYWANIE DZIECI:

Zwycięzca: KidsHealth -http://kidshealth.org

Faworyt internautów: BabyCenter -http://www.babycenter.com

RZĄD:

Zwycięzca: National Cancer Institute Web site -http://www.cancer.gov

Faworyt internautów: Connexions Direct Website -http://www.connexions-direct.com

SPOŁECZNOŚCI SIECIOWE:

Zwycięzca: 43 Things -http://43things.com

Faworyt internautów: BookCrossing.com - Read and Release! - http://www.bookcrossing.com