Przyznano nagrody Webby Awards!

SPOŁECZNOŚĆ:

Zwycięzca: Dogster -http://www.dogster.com

Faworyt internautów: BookCrossing.com - Read and Release! -http://www.bookcrossing.com

SPORT:

Zwycięzca: WhatIfSports -http://www.whatifsports.com

Faworyt internautów: ESPN.com -http://www.espn.com

SPRZĘT ELEKTRONICZNY:

Zwycięzca: Sony Location Free TV -http://www.sony.com/locationfreetv

Faworyt internautów: CNET -http://www.cnet.com

SPRZĘT/OPROGRAMOWANIE:

Zwycięzca: Download.com -http://www.download.com

Faworyt internautów: Download.com -http://www.download.com

STRONY PRYWATNE:

Zwycięzca: Rtm86.com -http://www.rtm86.com

Faworyt internautów: 101 Cookbooks -http://101cookbooks.com

STUDENCI:

Zwycięzca: The Paly Voice -http://voice.paly.net

Faworyt internautów: The Paly Voice -http://voice.paly.net

SZKOŁA:

Zwycięzca: School of Visual Arts -http://www.schoolofvisualarts.edu

Faworyt internautów: University of California, Berkeley - Landscape Heritage Plan -http://www.cp.berkeley.edu/lhp

SZTUKA:

Zwycięzca: Graffiti Archaeology -http://grafarc.org

Faworyt internautów: WordCount / Tracking the Way We Use Language -http://www.wordcount.org

TELEKOMUNIKACJA:

Zwycięzca: Skype -http://www.skype.com

Faworyt internautów: SK Telecom Mobile Museum -http://www.momu.co.kr

TELEWIZJA:

Zwycięzca: Comedy Central's Indecision 2004 -http://www.comedycentral.com/tv_shows/indecision2004

Faworyt internautów: Comedy Central's Indecision 2004 -http://www.comedycentral.com/tv_shows/indecision2004

TURYSTYKA:

Zwycięzca: newzealand.com -http://www.newzealand.com/travel

Faworyt internautów: YellowstonePark.com -http://www.yellowstonepark.com

UBEZPIECZENIA:

Zwycięzca: GEICO Redesign -http://www.geico.com

Faworyt internautów: WA Department of Labor & Industries -http://www.lni.wa.gov

URODA I KOSMETYKI:

Zwycięzca: Come Clean -http://www.comeclean.com

Faworyt internautów: Mary Kay Personal Web Site -http://www.marykay.com/suzie.consultant

USŁUGI:

Zwycięzca: Singingfish.com - The Destination for Audio/Video Search on the Web -http://www.singingfish.com

Faworyt internautów: Singingfish.com - The Destination for Audio/Video Search on the Web -http://www.singingfish.com

USŁUGI PROFESJONALNE:

Zwycięzca: Muzak.com -http://www.muzak.com

Faworyt internautów: Big Rig Design -http://bigrigny.com

WIADOMOŚCI:

Zwycięzca: BBC News -http://news.bbc.co.uk

Faworyt internautów: BBC News -http://news.bbc.co.uk

WYDARZENIA:

Zwycięzca: Voices of Civil Rights Bus Tour -http://www.voicesofcivilrights.org/bustour

Faworyt internautów: Evite - the free social planning site -http://www.evite.com

ZATRUDNIENIE:

Zwycięzca: Central Intelligence Agency -http://cia.gov/employment/index.html

Faworyt internautów: Yahoo! HotJobs -http://hotjobs.yahoo.com

ZDROWIE:

Zwycięzca: The Merck Manual -- Second Home Edition Online -http://www.merckhomeedition.com

Faworyt internautów: HIV STOPS WITH ME -http://www.hivstopswithme.org

ZNANI LUDZIE:

Zwycięzca: Jamie Oliver website -http://www.jamieoliver.com

Faworyt internautów: Eddie Izzard -http://www.eddieizzard.com

ZWIĄZANE Z GRAMI:

Zwycięzca: i love bees (Halo 2 Promotion) -http://www.ilovebees.com

Faworyt internautów: Gamespot -http://www.gamespot.com

ŻYCIE:

Zwycięzca: Epicurious.com -http://www.epicurious.com

Faworyt internautów: Home & Garden Television Online -http://www.hgtv.com

ŻYWNOŚĆ I NAPOJE:

Zwycięzca: Emerald of California -http://www.emeraldnuts.com

Faworyt internautów: SoBe Beverages Website - http://www.sobebev.com