Puchar Anglii - transmisja na Facebooku

Facebook po raz pierwszy w swojej historii przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu piłkarskiego. Będzie to mecz eliminacji do Pucharu Anglii, który zostanie rozegrany już jutro o godzinie 20:45 czasu polskiego.

Relacja będzie przeprowadzona z meczu pomiędzy drużynami: Ascot United i Wembley FC. Będzie to spotkanie, które otworzy tegoroczną edycję Pucharu Anglii (FA Cup). Transmisja będzie dostępna poprzez aplikację zamieszczoną na brytyjskim profilu marki Budweiser. Producent piwa jest tytularnym sponsorem rozgrywek FA Cup.

Prawo do obejrzenia meczu mają wszyscy pełnoletni użytkownicy portalu Facebook, którzy polubią stronę BudweiserUK. Relacja jest możliwa z tego względu, że jest to dopiero wstępna runda FA Cup. W związku z tym, nie jest ona objęta prawami telewizyjnymi. Zwycięzca rywalizacji, będzie musiał pokonać jeszcze 5 zespołów zanim trafi do pierwszej rundy FA Cup.

Zobacz również:

  • Threads, konkurencja Twittera od Facebooka, już dostępny. Niestety nie w Polsce
  • Twitter się sypie. Musk wystraszył pracowników

Może nie jest to mecz najwyższej rangi, jednakże od czegoś trzeba zaczynać. Z chęcią obejrzelibyśmy transmisję na Facebooku z polskich boisk ;).


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: