Pudzian jako bohater gry komputerowej

To samolot? Nie. Batman? Nie. Superman? Nie. To Pudzian! Tak jest, najpopularniejszy polski strongman na świecie już wkrótce pojawi się w wersji wirtualnej, jako bohater gry komputerowej. Tytuł docelowo przeznaczony będzie na telefony komórkowe.

Pudzian jako bohater gry komputerowej

O produkcji gry z Mariuszem Pudzianowskim "Pudzianem" w roli głównej poinformowała firma Breakpoint. Tytuł pozwoli użytkownikom wcielić w popularnego polskiego strongmana i wziąć udział dość nietypowych w zawodach siłaczy.

Gracze będą nie tylko ostro pakować, ćwiczyć i brać udział w konkurencjach typowych dla siłaczy, ale również zajmować się mniej poważnymi zajęciami. Czeka na nich walka z różnej maści przeciwnikami oraz wiele zabawnych sytuacji.

"Zapowiada się fajna zabawa" - stwierdził Mariusz Pudzianowski - "Gry na komórki pozwalają rozerwać się każdemu użytkownikowi telefonu. Teraz nawet czekając na autobus będzie można poczuć się jak strongman".

Gra zostanie wydana w lipcu 2007. Na przyszły rok planowane są dwie kolejne: aplikacja szkoleniowa strongmana na telefony komórkowe oraz... Gra akcji, w której Pudzian stanie oko w oko z przestępcami.

A Wy? Macie jakieś pomysły na grę z Pudzianem w roli głównej? Zapraszamy do komentowania.