Pulpit z fantazją


AnySearch

Doskonały gadżet umożliwiający szybkie i wygodne wysyłanie zapytań do popularnych wyszukiwarek - Google, Altavisty, a także Wikipedii, Dictionary, eBaya, YouTube oraz wielu innych. Po instalacji na pasku bocznym pojawi się pole tekstowe, gdzie użytkownik może wpisać zapytanie, a w razie potrzeby zmienić przeszukiwany serwis.

Informacje p1.pcworld.pl/r/59e9c

Todo Gadget

Pulpit z fantazją

Clipboard History tworzy pole, w którym widocznych jest sześć ostatnio kopiowanych do Schowka treści.

Jest to narzędzie idealne dla osób, którym zdarza się zapomnieć o ważnym zadaniu czy rocznicy. Za jego pomocą spiszesz listę wydarzeń, powiadomienia, priorytety itp. Dodatkowo gadżet zintegrowany jest z serwisem Google Maps i umożliwia szybkie znalezienie ulicy lub siedzib firm.

Informacje p1.pcworld.pl/r/c72eb

Now Playing

Now Playing jest gadżetem, który umożliwia wyświetlenie na pasku bocznym informacji o aktualnie odsłuchiwanym utworze. Obsługuje większość najpopularniejszych odtwarzaczy muzyki - Windows Media Player, iTunes, Winamp, Foobar i inne. Dodatkowo możliwe jest wyświetlanie tekstów słuchanych piosenek.

Informacje p1.pcworld.pl/r/7395e

IMDB Movie Search

Gadżet umożliwia przeszukiwanie bazy filmów IMDB wprost z paska bocznego systemu Windows Vista. Serwis IMDB jest największym katalogiem produkcji filmowych dostępnym w Internecie - zawiera kompleksowe informacje, które mogą zainteresować wielbicieli kina.

Informacje p1.pcworld.pl/r/35a27

Volume Gadget

Jest to narzędzie, które służy do zmiany głośności odtwarzania dźwięku w komputerze użytkownika. Gadżet obsługuje profile z predefiniowanymi ustawieniami, a także umożliwia zróżnicowanie działania poszczególnych głośników.

Informacje p1.pcworld.pl/r/41b07

CountDownTimer

Gadżet CountDownTimer jest prostym narzędziem, które pozwala umieścić na pasku bocznym licznik odmierzający czas pozostały do określonego przez użytkownika wydarzenia, np. do ślubu, matury, emerytury itp.

Informacje p1.pcworld.pl/r/1e474

myFacebook

Facebook zdobywa coraz większą popularność wśród Polaków - ten gadżet wyświetla na pasku bocznym Visty Informacje o ostatnich wydarzeniach związanych z profilem użytkownika w tym serwisie społecznościowym.

Informacje p1.pcworld.pl/r/e79d9

Microsoft Office 2007 Recently Used Documents

Pulpit z fantazją

Skrzynka pocztowa Google wprost na ekranie użytkownika - taką możliwość daje widżet Google Gmail.

Gadżet pozwala dodać do paska okno, w którym wyświetlana jest lista ostatnio otwieranych dokumentów programów Word, Excel oraz PowerPoint. Wtyczka wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft Office 2007 i nie działa z jego wcześniejszymi wydaniami.

Informacje p1.pcworld.pl/r/b5a15

PingGadget

Bardzo przydatne narzędzie dla graczy, dla których skuteczność rozgrywki zależy od opóźnień pomiędzy serwerem a klientem - pozwala stale monitorować stan połączenia z wybranym adresem IP. Dodatkowo wyświetlany jest graficzny rozkład występujących wcześniej opóźnień.

Informacje p1.pcworld.pl/r/0e609

Run

Gadżet Run jest prostym dodatkiem, który dodaje do paska bocznego pole zastępujące wiersz polecenia (menu Start | Uruchom). Dzięki niemu można szybko i wygodnie przejść do żądanego folderu czy dokonać określonej akcji.

Informacje p1.pcworld.pl/r/65a45

uTorrent Stats

Gadżet umieszcza na pasku bocznym pole, gdzie wyświetlane są Informacje o transferach w programie uTorrent służącym do bezpośredniej wymiany plików za pośrednictwem sieci BitTorrent. Jest to wygodne narzędzie dla osób, które dużo korzystają z tej aplikacji i chcą monitorować szybkość wysyłania oraz odbierania danych bez konieczności każdorazowego otwierania okna programu.

Informacje p1.pcworld.pl/r/eb260

The Magic Folder

Gadżet przydatny dla osób, które w swojej codziennej pracy korzystają z dużej liczby plików - narzędzie potrafi katalogować dokumenty na podstawie rozszerzeń, a dodatkowo za jego pomocą można jednym kliknięciem przejść do wybranego folderu.

Informacje p1.pcworld.pl/r/122f2

10-in-1 Conversion Calculator

Pulpit z fantazją

Gadżet AccuWeather.com wyświetla aktualne informacje pogodowe dla wybranego miejsca.

10-in-1 Conversion Calculator to gadżet, który umożliwia szybkie przeliczanie jednostek miar przestrzennych, energii, siły, długości, ciężaru, głośności i wielu innych.

Informacje p1.pcworld.pl/r/9484c

Spell Checker

Gadżet dodaje do paska bocznego Visty pole tekstowe, gdzie użytkownik może wpisać wyraz czy frazę do sprawdzenia pod kątem zgodności z zasadami ortografii. Bardzo szybkie i sprawnie narzędzie.

Informacje p1.pcworld.pl/r/8d3f6

Screen Snaper

Screen Snaper to doskonały gadżet dla osób, które często wykonują wiele zrzutów ekranu - narzędzie pozwala przechwycić zawartość całego ekranu, okna lub poszczególnych obiektów. Obsługiwanych jest siedem popularnych formatów plików, m.in. JPG, TIFF, GIF, PNG.

Informacje p1.pcworld.pl/r/91c77