PvP czy PvE? Nihilum vs Millenium na ESWC 2007

Finałowa impreza Electronic Sports World Cup (ESWC) już się rozpoczęła. Warto wiedzieć, że wśród licznych atrakcji znajduje się spotkanie dwóch czołowych gildii World of Warcraft.

Dwa style, jedna arena. Wiemy już, że jedną z atrakcji, jaka pojawi się podczas tegorocznych finałów ESWC, będzie spotkanie tytanów World of Warcraft. Naprzeciw siebie, w epickim pojedynku, staną gildie Nihilum oraz Millenium.

Starcie zapowiada się niesamowicie gorąco. Nihilum wsławiło się głównie dzięki fenomenalnym rajdom na najpotężniejszych bossów World of Warcraft. Gildia niejednokrotnie udowodniła, że doprowadziła swoje umiejętności PvE do perfekcji. Jej ostatnim osiągnięciem było zabicie Illidana Stormrage'a, ostatniego bossa Black Temple.

Millenium to zupełnie inny styl gry. Choć Francuzi również zasłynęli z kilku udanych rajdów czy działań (pierwszy 70 level w World of Warcraft), to obecnie największą wagę przywiązują do PvP. Gildia zajęła czwarte miejsce w pierwszym sezonie europejskich finałów ESWC.

Ekipy spotkają się na arenie 5v5. Zawodnicy będą walczyć postaciami przygotowanymi przez Blizzarda (przedmioty w pierwszego sezonu PvP oraz Kael'thas PvE)

Składy poniżej:

Nihilum: Awake (paladin), Kungen (warrior), Ghorok (shaman), Rulah (druid) and Nme (mage).

Millenium: Delikat (priest), Khyna (shaman), Moli (warrior), Razwa (paladin), and Sealeen (mage).