Quake 4 - demo gry pojawi się w sierpniu!

W miniony primaaprilisowy piątek zamieściliśmy na łamach GameStara nieprawdziwą informację dotyczącą udostępnienia grywalnej wersji demonstracyjnej "Quake'a 4". Tymczasem przedstawiciele id Software, oficjalnie zapowiedzieli już prezentację dema gry podczas tegorocznej edycji imprezy QuakeCon, która odbędzie się w drugiej dekadzie sierpnia.

Tegoroczny QuakeCon - znany na całym świecie festiwal/turniej poświęcony kultowym grom id Software - odbędzie się już po raz dziesiąty. W związku z jubileuszem, organizatorzy imprezy przygotowują wiele niespodzianek, a największą z nich ma być prezentacja grywalnej wersji demonstracyjnej czwartej odsłony legendarnego "Quake'a". Uczestnicy imprezy będą mogli nie tylko zobaczyć nowe oblicze legendy, ale także spróbować swoich sił w rozgrywkach wieloosobowych!

"Podczas tegorocznego QuakeCon będziemy już mieli wersję multiplayer "Quake'a 4" do pogrania!" - powiedział serwisowi GameSpot Todd Hollenshead, dyrektor zarządzający id Software, dodając - "Ponieważ jest to 10 jubileuszowa edycja QuakeCon, przygotowaliśmy znacznie więcej niespodzianek."$

QuakeCon 2005 odbędzie się w Dallas w dniach od 11 do 14 sierpnia.


Zobacz również