Quake 4 - wstrząs o jakim Ci się nie śniło! Demo gry do pobrania!

W Sieci pojawiło się nieoficjalne demo czwartej odsłony legendarnego "Quake'a". Wszystko wskazuje na to, że jest to fragment beta kodu gry, który wypłynął ze studia Raven Software zajmującego się produkcją gry.

Demo przeznaczone jest do rozgrywek w trybie singleplayer i pozwala na zabawę na jednym poziomie z pełnej wersji gry, który zatytułowano "Behind Strogg's Defences". Głownym zadaniem gracza na tym poziomie jest zniszczenie pola siłowego chroniącego port kosmiczny, na którym mają lądować główne siły inwazyjne. Choć demo zawiera wiele błędów i czasami się wiesza, rozgrywka pochłania od pierwszych chwil. Twórcy "Dooma III" i "Half-Life 2" o takiej grywalności mogą tylko pomarzyć! Zapraszamy do pobrania pliku z naszego serwera FTP.

Przypomnę, że gra powstaje w oparciu o silnik graficzny "Dooma III", więc możemy spodziewać się oprawy graficznej najwyższej jakości. Jeśli chodzi o fabułę "Quake'a 4" - ma ona być bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z "Quake'a 2". Akcja nowego wcielenia tej popularnej strzelaniny FPP rozpocznie się bowiem w kilka godzin po wydarzeniach, które zakończyły drugą odsłonę gry.

Gracz weźmie udział w planowanej na ogromną skalę inwazji na macierzystej planecie Stroggów - obcych znanych z wcześniejszej odsłony gry. W trakcie kampanii w trybie gry pojedynczej będziemy brać udział zarówno w samotnych misjach, jak i ogromnych bitwach, w których towarzyszyć nam będą inni członkowie korpusu ekspedycyjnego atakującego planetę obcych. Poszczególne misje będą rozgrywane na powierzchni planety i wewnątrz budynków. W czwartej odsłonie kultowego "Quake'a" powrócą też, dobrze znane fanom gry, rodzaje broni - na pewno bowiem nie zabraknie w grze takich typów jak: blaster, machinegun, nailgun czy shotgun. Ponadto podczas rozgrywki będziemy także mogli korzystać czasami z pojazdów, co będzie absolutną nowością w historii serii.

Plik do pobrania:

Quake 4 SP Demo


Zobacz również