Quake Wars w planie wydawniczym Cenegi

Znamy już polskiego dystrybutora nadchodzącej mega-produkcji Enemy Territory: Quake Wars. Zostanie nim znana wszystkim graczom firma Cenega Poland. Jak na razie nie znamy jednak szczegółów dotyczących rodzimego wydania shootera.

Quake Wars w planie wydawniczym Cenegi
Enemy Territory: Quake Wars to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów FPS tego roku. Program przygotowywany przez Splash Damage i id Software ma być jednym z głównych kandydatów do najlepszej gry multiplayer roku.

Tytuł został zaprezentowany podczas ostatnich targów E3 w Los Angeles. Uzyskał ponad trzydzieści nominacji i nagród do najlepszej gry targów.

Nic dziwnego, że produkcją zainteresował się jeden z największych rodzimych dystrybutorów, Cenega Poland. Teraz, dzięki umowie z Activision, wiemy już, że firma będzie odpowiedzialna za wydanie gry w Polsce.

Jak powiedział dyrektor generalny Cenega Poland, Piotr Jabłoński: "Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak renomowanym wydawcą, jakim jest Activision. Doskonała gra FPP, jaką niewątpliwie będzie Enemy Territory: Quake Wars doskonale nadaje się na tytuł inaugurujący współpracę obu firm."

Bliższe informacje o dacie i szczegółach wydania gry w Polsce zostaną ujawnione wkrótce. Jak na razie wiadomo, że Enemy Territory: Quake Wars zostanie wydana w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami.

Więcej o ET:QW znajdziecie w naszej krótkiej zapowiedzi.

Oficjalna strona projektu pod tym adresem.