Quake zmilitaryzowany

Trwają prace nad kolejną modyfikacją do Quake III Arena osadzoną w realiach II Wojny Światowej.

Niedługo fani Quake'a otrzymają nowy, interesujący dodatek do Quake III Arena. Noszący tytuł Armed Service produkt, należy do gatunku totalnych konwersji tzn. zmienia zasady oraz wygląd podstawowej wersji gry, a jego akcja została umiejscowiona w realiach II Wojny Światowej. Rozgrywka może toczyć się zarówno w wersji singleplayer (z udziałem botów), jak i w multiplayer.

Listę innowacji otwiera wprowadzenie podziału postaci na profesje (snajper, szpieg, komandos itp.), z których każda posiada pakiet specjalnych umiejętności i odpowiedni wybór broni. Tych ostatnich ma być blisko 20 różnych rodzajów, a wśród nich m.in. bazooka, nóż, granaty i karabin maszynowy. Walka prowadzona będzie na jednej z 15 map, przedstawiających instalacje wojskowe z połowy XX wieku. Możemy się więc spodziewać bunkrów, magazynów, a nawet obozów koncentracyjnych. Twórcy zapowiadają, że w dodatku znajdzie się również obszerny zestaw nowych modeli, tekstur i dźwięków.

Pewne jest, że Armed Service będzie można całkowicie za darmo pobrać z Internetu. Nie wiadomo niestety, kiedy pojawi się wersja ostateczna. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony www.telefragged.com/armed/


Zobacz również