Quantum Conundrum - aż dwa rozszerzenia!

Quantum Conundrum zostało dość ciepło przyjęte przez graczy na całym świecie, więc Kim Swift wraz z ekipą poslzi za ciosem i oto dostajemy dwa dodatki do gry. Co wnoszą?

Quantum Conundrum: The Desmond Debacle to możliwość eksploracji ominiętego podczas głównej kampanii skrzydła rezydencji wuja-wynalazcy. Mamy tu także lepszą okazję do poznania Desmonda, czyli sympatcyznego ptaszka, który nieraz ratował nam skórę podczas odwiedzin w kolejnych lokacjach. Zdaniem producenta, zawarte tu zagadki sprawią, że gracz spędzi kolejnych kilka godzin na manipulacjach wymiarami.

Desmond

Desmond

Quantum Conundrum: IKE-aramba! to natomniast DLC, w którym zajmujemy się ratowaniem sympatycznego stworka Ike. Oczywiście wiąże się to z koniecznością eksploracji kolejnego skrzydła domu, również ominietego w czasie głównej rozgrywki. Zagadki, jakie napotkamy, wymuszą na nas konieczność intensywnego używania szarych komórek oraz poświęcenia grze kilku długich godzin życia.

Ike

Ike

Te dodatki można nabyć na Steam oraz GamersGate. Koszt każdego to 2,99 Euro, czyli ok. 12 złotych. Jeśli komuś mało świata stworzonego przez panią Swift, może także nabyć oryginalny soundtrack w cenie 4,95 Euro. Składa się on z trzynastu utworów.

Uwaga: oba rozszerzenia wchodzą w skład Quantum Conundrum Season Pass Edition.