Quark zmienia logo

Quark, producent aplikacji DTP, zaprezentowała nowe logo. Nowy znak firmowy, zdaniem jej przedstawicieli, odzwierciedla zmiany w wizerunku firmy, która "staje się bardziej otwarta i przyjazna klientowi."

Nowe logo firmy Quark

Nowe logo firmy Quark

Za projekt nowego logo Quark odpowiedzialna jest firma SicolaMartin, wchodząca w skład Young & Rubicam Brands. Firma ta specjalizuje się w realizacji projektów graficznych zamawianych przez koncerny z sektora IT.

W najbliższych dniach powinniśmy spodziewać się pierwszej publicznej prezentacji najnowszej wersji flagowej aplikacji firmy, QuarkXPress 7. Ma ona nastąpić w ramach imprezy Seyboald Chicago 2005, która mieć będzie miejsce w dniach 11-14 września. Będzie to pierwsza tak poważna aktualizacja QuarkXPress od blisko 2 lat. Pomimo, iż podano już trochę informacji dotyczących nowości w programie, producent nie zdecydował się ujawnić dokładniejszych szczegółów na temat QuarkXpress 7.

Więcej informacji: Quark

Aktualizacja: 20 marca 2006 16:45

Okazało się, iż zaprezentowane w minionym roku nowe logo firmy było zbyt podobne do istniejących już logotypów innych firm. W związku z tym Quark zdecydował się na kolejną modyfikację logo, czego efekty możecie podziwiać poniżej.


Zobacz również