R-Studio 3.6 - odzyskiwanie danych

R-Studio to program, który pozwoli odzyskać dane z dowolnej partycji w systemie Windows, Linux lub BSD. Jego możliwości zostały jeszcze bardziej rozszerzone w wersji 3.6. Jeśli masz problem związany z utratą plików, to dzięki tej aplikacji możesz go rozwiązać.

Dzięki niemu możesz przywrócić dane z partycji typu FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, UFS1/UFS2 lub Ext2FS. Narzędzie daje sobie radę równie dobrze z partycjami logicznymi, fizycznymi, jak z dyskami sieciowymi czy zamontowanymi w zdalnym komputerze. Ponadto program obsługuje macierze RAID (sprzętowe lub programowe), dzięki czemu nawet zaawansowane konfiguracje dyskowe mogą być naprawione.

W trzeciej wersji programu wprowadzono nowe algorytmy odzyskiwania danych, które znacznie lepiej radzą sobie z uszkodzonymi danymi. Ciekawą funkcją jest odzyskiwanie danych z nośników o "nieznanym systemie plików", co umożliwia naprawę najróżniejszych pamięci przenośnych. Do aplikacji dodano R-Studio Emergency - program uruchamiany bezpośrednio z zewnętrznego urządzenia, który pozwala na odzyskiwanie danych bez konieczności załadowania systemu operacyjnego.

Pobierz plik dla systemu Windows 98/ME/NT/2000/XP

Pełne wydanie programu w wersji podstawowej kosztuje 79,99 USD. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.


Zobacz również