RAGE - nowy zwiastun już w Sieci

RAGE do sklepów trafi w październiku tego roku. Producent tej produkcji umiejętnie podgrzewa jednak atmosferę. Tym razem opublikował ciekawy zwiastun. Robi wrażenie.

RAGE jest połączeniem gry FPS z przygodówką. Na dodatek nie zabraknie tu elementów typowych dla produkcji... wyścigowych. Główny bohater trafia do postapokaliptycznego świata i musi stawić czoła organizacji o nazwie Authority. Celem jest oczywiście uratowanie prawych mieszkańców i w konsekwencji zbawienie świata.

Choć premiera tej RAGE przewidziana jest dopiero na październik, to twórcy co chwila raczą nas ciekawymi nowościami. Tym razem opublikowano klimatyczny trailer, w którym dokładniej możemy poznać fabułę.

Na mnie zrobił naprawdę dobre wrażenie. Ma to coś i jeśli z grą będzie podobnie to chętnie spróbuję. Przypomnę tylko raz jeszcze: RAGE ukaże się w październiku na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Jeśli macie ochotę poczytajcie też o pierwszych wzmiankach dotyczących RAGE 2 oraz edytorze poziomów jaki ma się pojawić w "jedynce".