RAZER Viper - ultraczuła mysz

Razer, twórca legendarnego Boomslanga, powraca z godnym następcą tronu – optyczną myszą Viper. Nowy produkt Razera zaskakuje przede wszystkim niewiarygodną precyzją nawet przy najszybszych ruchach. Wyposażony jest bowiem w sensor o rozdzielczości aż 1000 dpi, wspomagany przez optykę firmy Karna Precision.

RAZER Viper - ultraczuła mysz

mysz Viper

Viper ma nowoczesny, agresywny wygląd, a poza wyjątkowo precyzyjnym sensorem został także wyposażony w 'superśliskie' teflonowe ślizgacze, antypoślizgowe krawędzie boczne, a także złocony styk USB. Co rzadko spotykane, Vipera zaprojektowano z myślą zarówno o prawo-, jak i leworęcznych graczach.

RAZER Viper - ultraczuła mysz

etui na mysz Viper

Wraz z Viperem otrzymamy także zaawansowany sterownik, który pozwala na zmianę czułości myszy 'w locie', co jest wielkim udogodnieniem w grach akcji, takich jak Counter Strike, Unreal Tournament czy Quake. W komplecie otrzymujemy także Lanpak – zgrabne etui na mysz i płytę ze sterownikami.

RAZER Viper - ultraczuła mysz

mysz - Viper w zbliżeniu

Razer Viper wchodzi do sprzedaży w maju. Produkt przeznaczony jest nie tylko dla graczy, ale także dla grafików i każdego, kto ceni sobie najwyższą precyzję i niezawodność. Na zachodzie Viper spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony zarówno użytkowników, jak i specjalistów branży IT, wygrywając wiele potyczek z dotychczasowymi liderami z najwyższej półki. Cena myszy została ustalona na 199 zł i jest objęta 24 miesięczną gwarancją.

Więcej informacji:

http://www.razer.pl