REFOG Personal Monitor 6.2.2.1107 - monitor korzystania z komputera

Jeżeli podejrzewasz, że twój komputer wykorzystywany jest bez twojej zgody, bądź obawiasz się, że dzieci odwiedzają nieprzeznaczone dla nich witryny zainstaluj REFOG Personal Monitor. Program sprawdzi, jakie operacje przeprowadzane są na komputerze i je zarejestruje.

REFOG Personal Monitor 6.2.2.1107 -  monitor korzystania z komputera

REFOG Personal Monitor

REFOG Personal Monitor to narzędzie do kontroli komputera. Program rejestruje działania wykonywane w systemie, uruchamiane aplikacje, wpisywane z klawiatury znaki. Może posłużyć, jako narzędzie do monitorowania, jakie operacje przeprowadzają użytkownicy, jakie strony odwiedzają i do czego używają wyszukiwarek. Sprawdzi się podczas dyskretnej kontroli dzieci w domu, czy pracowników w firmie.

Aplikacja stanowi kompleksowe rozwiązanie umożliwiające zdalną kontrolę operacji przeprowadzanych przez użytkowników na komputerze. Rejestruje wszystkie znaki wpisywane z klawiatury i zapisuje je w pliku dziennika. Sprawdza w czasie rzeczywistym zawartość systemowego schowka i zapamiętuje kopiowane za jego pomocą informacje. Umieszcza w logach dane dotyczące aktywnych aplikacji (ich lista może być personalizowana) i otwieranych okien. Oprócz monitorowania operacji lokalnych szpieguje działania przeprowadzane w sieci. W trakcie inspekcji zapisywane są adresy wszystkich odwiedzanych stron.

Dziennik REFROH Personal Monitora zawiera dokładne informacje dotyczące przeprowadzonej operacji i czas jej zarejestrowania. Do dokumentacji dziennika dołączane są zrzuty ekranowe zawierające na przykład obraz okien używanych programów, czy odwiedzanych witryn internetowych. Obrazy zapisywane są w określonych odstępach czasu bądź po każdym kliknięciu myszą. Przydatną funkcja jest automatyczna reakcja na zdefiniowane wcześniej zestawy znaków wprowadzane z klawiatury. Za jej pomocą można wyświetlić komunikat alarmu bądź dyskretnie przesłać do operatora e-mail informacyjny na przykład wtedy, gdy użytkownik wpisze słowa związane z seksem, przemocą bądź będzie po prostu używał niekulturalnego słownictwa. Raporty programu można eksportować do formatu HTML, przesyłać pocztą elektroniczną w zdefiniowanych odstępach czasowych czy wgrywać na serwery ftp.

Wariant testowy REFOG Personal Monitora działa jedynie 3 dni. Interfejs programu ma polską wersję językową, ale po angielsku pozostały pliki pomocy. Aplikacja ma kłopoty z instalacją w 64 bitowej wersji Windows 7.

Pobierz: REFOG Personal Monitor 6.2.2.1107 - Monitor korzystania z komputera


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: