RESTORE 4.0.0 w wersji LiveCD, czyli backup na licencji GPL

Pojawiła się nowa wersja dystrybucji RESTORE, jednej z najpopularniejszych platform z kompletnym oprogramowaniem do zarządzania sieciowego punktami przywracania systemu dużej grupy komputerów.

RESTORE 4.0.0 w wersji LiveCD, czyli backup na licencji GPL

RESTORE

RESTORE 4.0.0 to profesjonalne oprogramowanie zawarte w systemie w postaci LiveCD i dystrybuowane na licencji GPL. Dystrybucja zawiera kompletne centrum kopii zapasowych, które umożliwia bezproblemowe zarządzanie punktami przywracania praktycznie każdego typu platformy: Windows, UNIX, GNU/Linux, Mac OS, itd. Zaawansowane opcje narzędzi RESTORE pozwalają, między innymi, na planowanie okresowych zadań oraz przywracanie tylko konkretnej gałęzi drzewa katalogowego. Chroniony może być każdy komputer, w którym zapewni się pełny dostęp do zasobów platformie RESTORE. Ponadto istnieją tak przydatne funkcje, jak raportowanie o wykonanych zadaniach poprzez e-mail. Wszystkie opcje i funkcje RESTORE dostępne są sieciowo poprzez każdą przeglądarkę internetową.

Najnowsza wersja 4.0.0 została do końca dopracowana pod kątem pracy w trybie sesji Live. Optymalizacje objęły zarówno wydajność samego systemu, jak i narzędzi do zarządzania sieciowego kopiami zapasowymi.

Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta.