Rage, Hunted, Brink - data premiery gier

Firma Bethesda Softworks ujawniła swój plan wydawniczy na ten rok. Znajdziemy w nim kilka bardzo dobrze zapowiadających się produkcji. Wśród nich znajduje się chociażby Rage - kolejna produkcja kultowego studia id Software.

Bethesda zaprezentuje w tym roku trzy bardzo ciekawie zapowiadające się produkcje. Pierwszą z nich będzie wieloosobowa strzelanka Brink. Gra studia Splash Damage potrafi oczarować oryginalną, kolorową oprawą graficzną, toną broni, którą możemy wykorzystać oraz dużymi możliwościami modyfikowania swojej postaci i jej arsenału. W tytule tym pojawi się także inspirowany parkourem system S.M.A.R.T dający możliwość poruszania się po praktycznie każdej powierzchni, pokonywania przeszkód terenowych za pomocą jednego klawisza. Brink trafi do europejskich sklepów 20 maja tego roku. Zostanie wydany na konsolach Xbox 360, Playstation 3 i komputerach PC.

Hunted to natomiast produkt studia inXile, którego założycielem jest Brian Fargo - twórca Interplay Studios znanego z oryginalnego Fallouta. Jego nowa produkcja jest grą action-rpg, w której wielki wojownik Caddoc i łuczniczka E’lara stają naprzeciw setek potworów. Zaletą gry są duże lokacje do zwiedzenia i możliwość grania w tybie kooperacji z drugą osobą. Ta produkcja trafi do europesjkich sklepów pierwszego czerwca tego roku. Zostanie wydana na konsolach Xbox 360, Playstation 3 i komputerach PC.

Ostatnią tegoroczną produkcją na liście wydawniczej firmy Bethesda jest Rage. To produkt kultowego studia id Software (Wolfenstein, Doom, Quake). Zobaczymy w nim zupełnie nowy silnik - id Tech 5 - odpowiadający za wygląda bardzo ładnych postaci i olbrzymich lokacji. Sama gra przenosi nas na Ziemię, w którą uderzył potężny asteroid. Na wyniszczonej planecie rozpoczęły się walki o resztki zaosobów. I o przetrwanie. Rage pojawi się w europejskich sklepach 16 września tego roku. Zostanie wydany na konsolach Xbox 360, Playstation 3 i komputerach PC oraz Mac.

Warto także przypomnieć, że listopadzie zadebiutuje The Elder Scrolls V: Skyrim, o którym dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy.


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10