RailWorks 3 - nowy symulator kolei z datą premiery

Wiemy kiedy ukaże się kolejny z symulatorów kolei - RailWorks 3. Nowa gra ma się charakteryzować dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz większym realizmem. Tak przynajmniej reklamuje ją producent - firma Rail Simulator Developments Ltd.

RailWorks 3 ma się ukazać 23 września. Ma to być najbardziej zaawansowany symulator z pociągiem w roli głównej. Gra wyjdzie tylko i wyłącznie w wersji na pecety.

Nowa produkcja studia Rail Simulator ma zawierać najróżniejsze pociągi, realistyczną grafikę oraz wciągający system rozgrywki.

RailWorks 3

RailWorks 3

Podobno każdy aspekt RailWorks 3 ma budzić w graczu wrażenie, jakoby rzeczywiście kierował lokomotywą. Rail Works 3 Train Simulator 2012 - bo tak brzmi pełna nazwa, zawiera 15 pociągów, począwszy od starych parowozów a na najnowocześniejszych modelach kończąc. Gra to także 8 różnych tras, pełno stacji oraz różne krajobrazy. Producenci zapowiadają, że ich najnowsze dzieło, zapewni kilkaset godzin zabawy.

Train Simulator 2012 ma być kompatybilny z dodatkami wydanymi do części drugiej. Informacja ta na pewno ucieszy wszystkich posiadaczy DLC do RailWorks 2.

Symulatory kolejowe, choć nie tak popularne jak te lotnicze czy samochodowe, na pewno są godne uwagi. Najnowsza produkcja studia Rail Simulator zapowiada się pasjonująco...