Railroad Tycoon 3 - patch 1.05 PL już dostępny!

Na naszym serwerze FTP można już znaleźć najnowszą łatę do polskiej wersji gry 'Railroad Tycoon 3'

Opublikowana aktualizacja nie wymaga instalacji wcześniejszych wersji łat, a poprawiono w niej m.in. błąd trybu wieloosobowego przypadkowo wprowadzony w wersji 1.04 oraz błąd, który powodował, iż przedsiębiorstwa wymagające dwóch rodzajów surowców (np. fabryka odzieżowa) pracowały tylko na poziomie połowy swoich mocy przerobowych, nawet jeżeli były zaopatrywane w obydwa potrzebne surowce. Łata, usuwa także usterkę, która niekiedy powodowała zwolnienie pociągu do szybkości 1 mili na godzinę przy dojeździe do stacji lub wież serwisowych.

Przypomnę jeszcze, że gra zostanie ponownie wydana już 30 września w edycji SuperSeller. Nowe, tańsze wydanie gry zawierać będzie m.in. polską wersję 'Railroad Tycoon 3', trzy dodatkowe mapy, specjalnie przygotowaną na tę okazję mapę Polski, dodatek 'Coast to Coast' (do pobrania również z naszego serwera FTP) oraz najnowszy patch do polskiej edycji, aktualizujący ją do wersji 1.5. Użytkownicy, którzy posiadają już podstawową wersję gry mogą za darmo pobrać z naszego serwera anglojęzyczny dodatek 'Coast to Coast' - jego polska edycja będzie dostępna od 30 września.

'Railroad Tycoon 3' to ciekawa strategia ekonomiczna przeznaczona przede wszystkim dla fanów kolejnictwa. Głównym zadaniem w grze jest stworzenie własnego imperium kolejowego i zdobycie bogactwa. 'Railroad Tycoon 3' powstał w oparciu o nowy, w pełni trójwymiarowy silnik graficzny i oferuje 40 różnych lokomotyw i wagonów, a zaawansowany system ekonomiczny zawiera 35 rodzajów materiałów do przewożenia.

Programy do pobrania:

Patch 1.05

Dodatek 'Coast to Coast'


Zobacz również