Railroad Tycoon 3 rozszerzony

Firma PopTop Software udostępniła bezpłatne rozszerzenie niezwykle popularnej gry Railroad Tycoon 3, w której stajemy na czele korporacji zarządzającej kolejowym imperium. Nakładka o nazwie Coast to Coast zawiera ostatni patch (1.04) oraz kilka ciekawych nowości.

W grach z serii Railroad Tycoon gracze wcielają się w rolę menedżerów kolejowego imperium. Ich zadaniem jest budowanie nowych linii i trakcji, kupowanie lokomotyw, wagonów pasażerskich i transportowych oraz organizowanie przewozów. Tocząc boje z bezwględną konkurencją, gracze muszą utrzymać pozycję na rynku i rozwijać firmę, głównie poprzez zdobywanie nowych klientów i przyswajanie najnowszych technologii pojawiających się wraz z upływem czasu.

Rozszerzenie Railroad Tycoon 3 Coast to Coast wnosi trochę nowości do pierwotnej wersji gry. Przede wszystkim pojawia się 13 nowych map (w tym scenariusz Coast to Coast - mapa pokrywająca cały obszar USA) oraz 8 nowych lokomotyw (m.in. 460, GP 35, U1 oraz The Zephyr). Dołożono także 3 nowe narzędzia do edycji wzorów lokomotyw i wagonów, loga firmy oraz portretu gracza. Dodatek zawiera również najnowszy patch do gry, oznaczony numerem 1.04, który wprowadza w grze ponad 108 nowych modyfikacji i poprawek.

Dodatek Railroad Tycoon 3 Coast to Coast wymaga pełnej wersji gry RT 3 i można go pobrać z naszego serwisu FTP.

Więcej informacji można znaleźć na stronie PopTop Software.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: