Railroad Tycoon 3 - w edycji SuperSeller

Cenega Poland poinformowała, że spodziewana pod koniec września premiera gry 'Railroad Tycoon 3' w ramach edycji 'SuperSeller', poza wersją podstawową strategii będzie zawierać również wiele interesujących dodatków, w tym również darmowe rozszerzenie gry {{a:HTTP://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2122&sys=gry}}'Coast to Coast' {{/a}} (do pobrania również z naszego serwera FTP).

Nowe, tańsze wydanie gry zawierać będzie m.in. polską wersję 'Railroad Tycoon 3', trzy dodatkowe mapy, specjalnie przygotowaną na tę okazję mapę Polski, dodatek Coast to Coast oraz najnowszy patch do polskiej edycji, aktualizujący ją do wersji 1.5. Użytkownicy, którzy posiadają już podstawową wersję gry mogą za darmo pobrać z naszego serwera anglojęzyczny dodatek 'Coast to Coast' - jego polska edycja będzie dostępna od 30 września.

'Railroad Tycoon 3' to ciekawa strategia ekonomiczna przeznaczona przede wszystkim dla fanów kolejnictwa. Głównym zadaniem w grze jest stworzenie własnego imperium kolejowego i zdobycie bogactwa. 'Railroad Tycoon 3' powstał w oparciu o nowy, w pełni trójwymiarowy silnik graficzny i oferuje 40 różnych lokomotyw i wagonów, a zaawansowany system ekonomiczny zawiera 35 rodzajów materiałów do przewożenia.

Gra w edycji SuperSeller trafi do sklepów 30 września.


Zobacz również