Rakuten Kobo Elipsa 2E to coś więcej niż tylko czytnik. Co potrafi i gdzie kupić?

Potrzebujesz urządzenia, dzięki któremu będziesz mógł nie tylko czytać, ale także tworzyć dokumenty? Nie musisz już dłużej szukać.

Kobo Elipsa 2E (fot. Rakuten)

Firma Rakuten Kobo zaprezentowała nowe urządzenie przeznaczone dla osób, które cenią sobie pracę na żywym tekście.

Kobo Elipsa 2E to czytnik, który pozwala własnoręcznie nanosić notatki na dokumenty. Urządzenie zostało wyposażone w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10,3 cala oraz technologię ComfortLight PRO, która zmniejsza emisje niebieskiego światła. W czytniku wbudowana jest także pamięć o pojemności 32 GB. W zależności od częstotliwości użytkowania, na jednym ładowaniu możemy pracować nawet do kilku tygodni.

Zobacz również:

  • Jaki czytnik Kindle wybrać? Przegląd najlepszych czytników ebooków od Amazon
  • Rakuten Kobo Elipsa 2E – czytnik i notatnik w jednym. Pogromca Kindle Scribe? (RECENZJA)

W zestawie z Kobo Elipsa 2E otrzymujemy także Kobo Stylus 2, czyli ergonomiczny rysik, który pozwala na płynne pisanie, ale także wymazywanie błędów przy pomocy gumki. Posiada on także funkcję zakreślacza, dla najważniejszych fragmentów. Kiedy nie jest ładowany, możemy go zamontować na czytniku przy pomocy wbudowanych magnesów. Dzięki specjalnej technologii opatentowanej przez Kobo, wszystkie notatki będą dostosowywać się do tekstu, niezależnie od zmian rozmiaru czcionki czy układu strony.

Rakuten Kobo Elipsa 2E to coś więcej niż tylko czytnik. Co potrafi i gdzie kupić?

Kobo Elipsa 2E (fot. Rakuten)

Urządzenie trafi do regularnej sprzedaży 19 kwietnia tego roku. Już teraz zestaw możemy zamówić w przedsprzedaży. Kobo Elipsa 2E w zestawie z rysikiem możemy kupić w cenie 1849 zł. Dostępne jest także specjalne etui, SleepCover Kobo Elipsa 2E w cenie 329,99 zł. Każdy, kto zdecyduje się zamówić urządzenie w dniach od 5 do 8 kwietnia, może skorzystać z 50 % zniżki na etui.

Kobo Elipsa 2E można zamawiać na stronie producenta.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: