Rambo wraca do gry po ponad 20 latach

Brytyjska firma zamierza wydać grę Rambo już w 2012 roku - właśnie zabezpieczyła prawa do przeniesienia słynnej filmowej sagi do świata gier.

John Rambo

Reef Entertainment odkupiło prawa do gry od StudioCanal. Rambo ma pojawić się w 2012 roku na trzech platformach - Xbox 360, PS3 i PC. I jak zapowiada Craig Lewis z Reef gra ma uchwycić atmosferę filmu, dzięki której filmy z serii Rambo były takim sukcesem.

John Rambo i Niezniszczalni - filmy Stalone’a po chudych latach znowu świecą triumfy

- Jestem wielkim fanem filmów z Sylvestrem Stallone​. Wraz z sukcesem ostatniego John Rambo i dużemu apetytowi na film Niezniszczalni 2, który ma pojawić się w następne lato, uważamy że to właściwy moment, by wykorzystać licencję - powiedział Peter Rezon, CEO firmy Reef Entertainment.

Zobacz również:

  • Netflix – premiery i nowości kwietnia 2021 roku
  • Arcane - analiza i porównanie bohaterów z League of Legends
Rambo wraca do gry po ponad 20 latach

John Rambo

Rambo po 20 latach - czy będzie typowa gra licencyjna?

Rambo w świecie gier? Popieram, tylko dlaczego tak późno? Oby tylko nie była to typowa gra licencyjna, której jedyną zaletą jest znany tytuł. Niestety większość gier opartych filmach jest bardzo słaba. I last but not least - ciekawe, czy gra nie będzie stroniła od brutalności? Bo Rambo to nie bajka na dobranoc, a ugrzeczniona wersja pozbawiona pierwszej krwi nie jest tym, co fani chcieliby zobaczyć na ekranach swoich komputerów (lub konsol).

Rambo wraca do gry po ponad 20 latach

Rambo

Rambo jak Duke Nukem?

Ostatni raz Rambo pojawił się w świecie gier w... 1990 roku na komputerach ZX Spectrum i Amiga. A więc to już autentyczne muzeum...Długo czekaliśmy na rezurekcję w świecie gier popularnego filmowego herosa i wygląda na to, że wreszcie się doczekamy. Oby tylko Rambo był grą, której nie trzeba się będzie wstydzić, tak jak to stało się z żenująco słabym Duke Nukem Forever. Na tę grę też czekaliśmy kilkanaście lat, a wyszło... tak jak wyszło. Oby Rambo nie był grą z tej samej parafii.