Randka z Sieci

Gdzie na randkę

Najpopularniejsze polskie portale randkowe to Sympatia.pl, Cafe.pl oraz Randki.o2.pl. Różnią się między sobą rodzajem użytkowników, zasadami korzystania oraz dodatkowymi funkcjami.

Randki.o2.pl

Randka z Sieci

Randki.o2.pl

Aby założyć konto na randki.o2.pl, musisz mieć konto e-mail w domenie o2.pl, dzięki czemu uzyskasz bezpłatny dostęp do serwisu.

Zobacz również:

  • Twitter się sypie. Musk wystraszył pracowników

Możesz w nim zamieścić kilka fotek, ogłoszenie i, jeśli korzystasz z komunikatora tlen.pl, wyszukać też osoby, z którymi będziesz mógł porozmawiać.

Sympatia.onet.pl

Randka z Sieci

Sympatia.onet.pl

Niezwykle popularny, częściowo płatny, serwis gromadzący ponad 3 mln użytkowników jest częścią portalu Onet.pl. Choć siła Sympatii tkwi głównie w liczbie odwiedzających, nie przekłada się to na jakość randkowania - w takim tłumie trudno skupić się na jednej osobie, co potwierdzają użytkownicy tego typu serwisów. Niewiele tu też miejsca na romantyzm czy erotykę - niszczone są przez liczne reklamy i mało gustowną oprawę graficzną. Ale przy odrobinie wysiłku można oczywiście natrafić na interesującego partnera. Integracji użytkowników sprzyjają grupowe wyjazdy i komunikator udostępniany przez Onet.pl. Witryna oferuje płatnym użytkownikom takie funkcje, jak rozbudowana wyszukiwarka, wewnętrzny system poczty elektronicznej, czy część zwaną "Sympaticon", gdzie zamieszczane są historie udanych związków zapoczątkowanych w Sympatii.

Cafe.pl

Randka z Sieci

Cafe.pl

Cafe.pl to serwis, który zdaniem internautów skupia e-randkowiczów o najwyższym poziomie kultury osobistej i intelektualnym. Portal jest bezpłatny, a zakładając konto, można jednocześnie zarejestrować się jako użytkownik Gazety.pl, z którą Cafe.pl jest powiązana.

W ramach jednego konta możesz zamieścić w Sieci pojedynczy anons, który w zależności od potrzeb można dowolnie modyfikować, a nawet czasowo usunąć, po czym utworzyć nowy bez ponownej rejestracji. Cafe.pl umożliwia również korzystanie z tak zwanego "Espresso", które jest formą ogólnie dostępnego shoutboxa, co zwykle przekształca się w czat pomiędzy zalogowanymi użytkownikami.

C-date.pl

Randka z Sieci

C-date.pl

Jednym z ciekawszych i nowszych miejsc w Internecie jest strona c-date.pl, której głównym celem jest kojarzenie osób zainteresowanych "randkami bez zobowiązań". Serwis umożliwia bezpłatny próbny kontakt z pięcioma osobami, wybieranymi na podstawie wspólnych cech i zgodności preferencji. O konieczności dokonania opłat zostajesz poinformowany po wykorzystaniu próbnych funkcji c-date.pl. Serwis sprawia bardzo dobre wrażenie - ma nienaganną i wysublimowaną oprawę graficzną, która od razu wprowadza odwiedzających w erotyczny nastrój.

Uwaga: warto uważnie tworzyć swój profil, gdyż na jego podstawie, już chwilę po rejestracji, serwis przysyła propozycje użytkowników spełniających twoje wymagania.

5minutek.pl

Randka z Sieci

5minutek.pl

5minutek.pl to popularny serwis, nieco odstraszający tandetnym wyglądem. Założenie konta i wyszukiwanie partnerów jest bezpłatne, ale by móc wysłać prywatną wiadomość, musisz zapłacić SMS-em 10,89 zł za miesiąc.

Towarzystwo nie jest tutaj na najwyższym poziomie, jednak ze względu na intensywną reklamę portalu można spodziewać się w najbliższym czasie napływu ciekawszych osób.

Ostrożności nigdy za wiele

1. Nie podawaj nieznajomym, niezależnie jak sympatycznym, informacji mogących posłużyć do ustalenia twojej tożsamości.

2. Na pierwsze spotkanie zawsze umawiaj się w miejscu publicznym. Wybierz na przykład kawiarnię, czyli miejsce, w którym w każdej chwili możesz liczyć na obecność innych osób.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: