Randka z klanem

Brytyjska firma Thunderbolt Network ogłosiła, że na początku przyszłego roku uruchomi serwis internetowy pośredniczący w rekrutacji nowych członków do klanów graczy komputerowych.

Wiele gier komputerowych przeznaczonych do rozgrywek w Sieci, wymaga współpracy pomiędzy graczami, którzy łączą się w drużyny zwane klanami. W tej chwili tworzenie i rekrutacja klanów odbywa się, przede wszystkim, za pośrednictwem for dyskusyjnych i chatów. Wkrótce jednak klany otrzymają nowe narzędzie, które pozwoli im na szybkie i łatwe uzupełnienie składu zespołu – internetowy serwis Clan Recruiter.

"Clan Recruiter dedykowny jest wyłącznie "kojarzeniu" graczy i klanów. Naszym celem jest stworzenie najlepszej w sieci usługi umożliwiającej "kojarzenie" graczy i klanów i jesteśmy pewni, że nam się powiedzie." - powiedział Philip Morton, dyrektor Thunderbolt Network.

Na łamach serwisu będą publikowane listy klanów poszukujących nowych graczy, jak i wolnych graczy poszukujących klanów, w których mogliby grać. Dzięki temu serwisowi, każdy wolny gracz będzie mógł wybrać odpowiadającą mu drużynę (o ile oczywiście spełni oczekiwania innych członków zespołu), a klan znaleźć i wybrać odpowiedniego kandydata. Jedyne co trzeba będzie zrobić to wypełnić specjalną ankietę. Nie wiadomo czy usługi oferowane przez serwis będą płatne, można się jednak spodziewać, że w początkowej fazie działalności raczej nie.

Clan Recruiter ruszy prawdopodobnie z początkiem marca i będzie "kojarzył" entuzjastów szesnastu wymienionych poniżej gier i wszystkich ich dodatków:

Half Life

Medal of Honor

Unreal Tournament

Unreal Tournament 2003

Unreal Tournament 2004

Battlefield 1942

Soldier of Fortune II

Warcraft 3

Halo

Return To Castle Wolfenstein

Quake III

Tom Clancy's Rainbow Six

Tom Clancy's Ghost Recon

Vietcong

Call of Duty

Planetside

Więcej informacji:

http://www.clanrecruiter.net/


Zobacz również