Randki przez Internet

Jeśli twoje życie w dużej mierze opiera się na cyberprzestrzeni, a bezsenne noce spędzasz samotnie, możesz posłużyć się Siecią w celu znalezienia przyjaciół, bliższych znajomych, a nawet kogoś wyjątkowego.


Jeśli twoje życie w dużej mierze opiera się na cyberprzestrzeni, a bezsenne noce spędzasz samotnie, możesz posłużyć się Siecią w celu znalezienia przyjaciół, bliższych znajomych, a nawet kogoś wyjątkowego.

W Internecie istnieje wiele miejsc stworzonych z myślą o kontaktowaniu osób o podobnych zainteresowaniach, są strony poświęcone poszukiwaniu partnerów na chwilę bądź na całe życie. Witryny tego typu umożliwiają nawiązanie kontaktu z osobami o "pokrewnych duszach", oferują wymianę adresów poczty elektronicznej, mają własne chat roomy, a nawet posługują się komputerowym doborem partnerów. Jeśli jednak chcielibyście znaleźć osobę bliską sercu, powinniście zdawać sobie sprawę z pewnych prostych reguł.

Teen-Talk Matchmaker Pen-Pal Network

http://www.teen.email.net/

Aby skorzystać z usług oferowanych na tej stronie, należy odpowiedzieć na - bagatelka - 42 pytania oraz napisać o sobie 16 zdań! Czeka na Was bowiem ponad 15 tys. użytkowników serwisu pogrupowanych według specyficznych profili, chat room oraz system na bieżąco informujący, kto z zainteresowanych nawiązaniem znajomości aktualnie korzysta z Sieci. Uwaga - z witryny mają prawo korzystać jedynie osoby w wieku od 15 do 20 lat. Co ciekawe, na listach klientów znaleźliśmy także Polaków. Strona WWW wyposażona jest w specjalną funkcję zabezpieczającą przed udostępnieniem adresu poczty elektronicznej psychopacie.

Cena: 15 USD za miesiąc, 25 za rok

Ocena:@@@@

College Connections

http://www.connections.email.net/index.html

Ta, zbliżona funkcjonalnością do poprzedniej, strona jest przeznaczona dla trochę starszych "cyberrandkowiczów". College Connections oferuje taki sam system zabezpieczeń oraz równie rozbudowany i zabawny kwestionariusz. Zasięg terytorialny serwisu obejmuje ze Stanów Zjednoczonych Europę i inne kontynenty.

Cena: bezpłatny

Ocena: @@@@@

Friends Network

http://www.friend.com

Witryna jest bezpłatna. Oferuje międzynarodową bazę osób skłonnych do nawiązania nowych znajomości. Na szczęście zawiera wyszukiwarkę, bez której przeprowadzenie selekcji spośród tysięcy zgromadzonych profili klientów byłoby praktycznie niemożliwe.

Cena: bezpłatny

Ocena: @@@