Ranking głośników komputerowych - sierpień 2016

Głośniki komputerowa to istotny element, jeśli chcemy cieszyć się rozrywką taką jak filmy, gry czy po prostu posłuchać muzyki. Jakie są najbardziej popularne i najbardziej polecane pod koniec sierpnia 2016 roku?


Ponieważ na rynku wybór głośników jest olbrzymi, nie da się opisać wszystkich naprawdę godnych uwagi w jednym artykule. Dlatego też zdecydowaliśmy się wybrać kilka w różnych przedziałach cenowych i uzasadnić, dlaczego właśnie te warto nabyć.

Tańsze głośniki do komputera

Creative A60 to wydatek poniżej 100 PLN. W sklepach można znaleźć je już od 55 złotych podczas promocji. Czy warto? Przeznaczone są do uniwersalnych zastosowań audio, a więc zarówno grania w gry, jak i oglądania filmów. Można podłączać do nich urządzenia zewnętrzne, a ze względu na niewielkie rozmiary dobrze pasują do mniejszych biurek lub też do zabrania ich ze sobą w podróż. Zwraca uwagę wyposażenie ich w ekranowanie magnetyczne, dzięki czemu nie zakłócają działania telewizorów i monitorów — można je więc ustawić w dowolnym miejscu.

Creative A60

Creative A60

Logitech Z150 Multimedia to wydatek ok. 100 złotych. Jest to kompaktowy zestaw, który doskonale nadaje się na głośniki do laptopa, jak i komputera stacjonarnego. Czysty, przestrzenny dźwięk, podbijany przez solidne basy, emitowany jest z mocą 3 W. Dzięki gniazdu słuchawkowemu można słuchać muzyki prywatnie. Jak pokazał to niejeden test głośników komputerowych, Z150 są zawsze w czołówce w swojej kategorii cenowej. Polecamy je również tym użytkownikom, którzy nie mają zbyt wiele miejsca na większe. Niewielkie wymiary sprawiają, że głośniki są bardzo praktyczne.

Logitech Z150 Multimedia

Logitech Z150 Multimedia

Tracer Code 2+1 to głośniki, które można nabyć w cenie od 85 - 120 PLN w zależności od sklepu. Choć przy takiej niewielkie cenie można wątpić co do jakości dźwięku, to można się miło zaskoczyć. Zestaw składa się z dwóch kolumn o pasmie przenoszenia od 50 Hz do 18 kHZ i subwoofera 6W. Regulacja zarówno wysokich tonów, jak i basów, pozwala na dostosowanie dźwięku do własnych preferencji. Niestety, nie posiadają wyjścia słuchawkowego.

Tracer Code 2+1

Tracer Code 2+1