"Raport mniejszości" w Polsce

Od wczoraj w polskich sklepach dostępne jest wydanie DVD znakomitego "Raportu mniejszości" Stevena Spielberga z Tomem Cruise'em w roli głownej.

Według krytyków, ten film to powrót Stevena Spielberga do wysokiej formy. Jego akcja rozgrywa się w roku 2054, a głównym bohaterem jest komisarz John Anderton (Tom Cruise), pracownik Agencji Prewencji. Zadaniem agencji jest prewencyjne karanie osób, które... w przyszłości popełniłyby przestępstwo.

Dowodów ich niedoszłych zbrodni dostarczają Jasnowidzowie, ukryci w podziemiach Agencji Prewencji Departamentu Sprawiedliwości - trzy obdarzone niezwykłymi zdolnościami parapsychologicznymi istoty, które nigdy się nie mylą. Problem polega na tym, że pewnego dnia o zamiar popełnienia przestępstwa zostaje oskarżony bohater filmu...

Obraz zapisany jest w formacie 16:9, zaś dźwięk w DTS 5.1 i DD 5.1. Do sprzedaży trafiła wersja jednopłytowa z licencją do wypożyczania oraz 2-płytowa bez licencji. Cena tej drugiej wynosi 99,99 PLN. Na drugim krążku znalazły się takie dodatki, jak m.in.: film dokumentalny o realizacji filmu, kulisy kręcenia scen kaskaderskich, biografie aktorów i twórców oraz zwiastuny kinowe.

Dystrybutorem filmu w Polsce jest Imperial Entertainment


Zobacz również