Rappelz Resurrection - klient gry do pobrania

W Rappelz Resurrection (Rappelz Odrodzenie) wiedźma zmartwychwstała, a przed graczami zostało postawionych setki nowych zadań i możliwości. Pobierz najnowszego klienta gry Rappelz zawierającego rozszerzenie Resurrection, czyli Rappelz Odrodzenie.

Rappelz Odrodzenie

Rappelz to gra z gatunku MMORPG (Massive Multiplayer Online RPG), która pozwala zanurzyć się w fantastycznym świecie pełnym potężnych stworzeń rodem z powieści fantasy. Gracze mogą przemierzać bezkresne krainy, uczestniczyć w pojedynkach między sobą, dołączać się do gildii oraz brać udział w epickich bitwach między gildiami aby zdobyć kontrolę kilkunastoma lochami.

W Rappelz Resurrection (Rappelz Odrodzenie) słynna Wiedźma zmartwychwstała. Wraz z tym wydarzeniem twórcy gry udostępnili nową strefę PvP oraz setki nowych wyzwań, możliwości rywalizacji z innymi graczami i dodatkowych przygód oraz zadań do wykonania.

W Rappelz Resurrection (Rappelz Odrodzenie) tryb PvP umożliwia walki nawet z 64 przeciwnikami w tym samym czasie. Emocji dodaje nowa strefa PvP o nazwie Deathmatch, gdzie gracze mogą odrodzić się od razu po śmierci i dalej walczyć. Nowością w Rappelz Resurrection (Rappelz Odrodzenie) są także nowe chowańce: Biały Jednorożec dający dodatkowe możliwości lecznicze, Mroczny Jednorożec atakujący płomieniami oraz Mistyczny Dżin dysponującym mocami wiatru.

Rappelz Resurrection (Rappelz Odrodzenie) można już pobrać z naszych serwerów:

Pobierz Rappelz Resurrection z PC World

Pobierz Rappelz Resurrection z IDG