RarmaRadio 2.31 - radio z sieci

W czasach gdy za słuchanie radia trzeba płacić abonament radiowo-telewizyjny warto pomyśleć o rezygnacji z tradycyjnego odbiornika i korzystaniu z radia internetowego. Potrzebny jest do tego jedynie dobry program - na przykład RarmaRadio.

RarmaRadio 2.31 - radio z sieci

RarmaRadio 2.31

RarmaRadio to narzędzie do odtwarzania i nagrywania audycji emitowanych przez internetowe rozgłośnie radiowe z całego świata. Obszerna baza stacji pozwoli każdemu użytkownikowi znaleźć interesujący go profil nadawcy. Można segregować audycje w zależności od typu emitowanej muzyki, kraju czy zupełnie losowo. Wyszczególnione są serwisy nowe, najczęściej słuchane i ulubione. Bazę nadawców można aktualizować przez Internet lub uzupełniać o własne wpisy. Program zawiera obszerną listę polskich rozgłośni.

Emitowane audycje można nagrywać na twardy dysk. Nagrywanie może być uruchamiane ręcznie bądź automatycznie o określonej godzinie. Do wyboru są cztery formaty zapisu - MP3, OGG, AAC i WMA.

Podczas słuchania muzyki program wyświetla informacje o wykonawcy i wyświetla okładkę płyty, z której pochodzi utwór. Oprócz stacji radiowych RarmaRadio zawiera też informacje o różnych kanałach telewizyjnych. Można je oglądać za pomocą odtwarzacza zdefiniowanego w opcjach aplikacji.

RarmaRadio dostępny jest w polskiej wersji językowej. Wersja testowa programu działa przez trzydzieści dni. Pełna wersja odtwarzacza kosztuje 39 dolarów.

Pobierz: RarmaRadio 2.32


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: