Ratchet & Clank: All 4 One - znamy datę premiery

Sony Computer Entertainment ogłosiło datę premiery Ratchet & Clank All 4 One. Gra była zapowiadana już w zeszłym roku. Na oficjalnym PlayStation Blog pokazano także okładkę gry oraz bonusy dla osób, które zdecydują się na przedpremierowe zamówienie.

Ratchet & Clank: All 4 One - premiera w październiku

Zobacz także:

Kolejna gra z serii Ratchet & Clank ukaże się 19 października. Dzień wcześniej gra będzie dostępna dla Amerykanów. Sony Computer Entertainment informuje jednocześnie, że dokładna data premiery może się nieco różnić w zależności od kraju zamieszkania. Najnowsze informacje dotyczące gry mają być regularnie publikowane na oficjalnym blogu PlayStation.

Sony pomyślało o fanach gry, którzy zdecydują się zakupić Ratchet & Clank All 4 One przed oficjalną premierą tytułu. Będą to 4 specjalne rodzaje broni, dostępne w zależności od sprzedawcy: Mr Zurkon (gadający robot), Pyro (miotacz ognia), Sheepinator (zamienia swoich wrogów w owce), T-Rex Morph (zamienia w dinozaury).

Gra posiadać ma zaawansowany tryb kooperacji pomiędzy czterema graczami (stąd podtytuł All 4 One). Będzie on dostępny zarówno w wersji offline jak i podczas rozgrywek sieciowych. Nie zabraknie oczywiście trybu deathmatch.

Sony poinformowało także, że dotychczas gry z serii Ratchet & Clank znalazły 22 miliony nabywców na całym świecie.