Raven Shield i Athena Sword - od jutra w sklepach

Cenega Poland poinformowała, że już jutro do sklepów na terenie całego kraju trafi dodatek do bestsellerowej, taktycznej gry akcji - 'Rainbow Six: Raven Shield', który zawiera dodatkowe misje w trybie gry pojedynczej i wieloosobowej.

'Raven Shield' to kontynuacja 'Tom Clancy's Rogue Spear' i 'Tom Clancy's Rainbow Six' - bestsellerowych strzelanin taktycznych, które zdobyły między innymi tytuły gier akcji roku 1999 i 2000. W 'Athena Sword' drużyna 'Rainbow' powraca do akcji, aby wziąć udział w kolejnych niebezpiecznych misjach, przeciwko nieustępliwym członkom organizacji terrorystycznej. W poprzedniej części siatka terrorystyczna zagrażająca światowemu pokojowi została rozbita, jednak kilku jej członków znów zamierza zaatakować. Tylko członkowie elitarnej jednostki 'Rainbow' mogą ponownie zapobiec terrorystycznemu uderzeniu i przywrócić spokój na świecie.

'Athena Sword' wymaga podstawowej wersji gry i w trybie gry pojedynczej oferuje osiem nowych misji zlokalizowanych w basenie Morza Śródziemnego (m.in. we Włoszech, Chorwacji i Grecji). Ponadto w dodatku znajdziecie także 5 nowych map dla trybu wieloosobowego oraz 5 nowych rodzajów rozgrywki dla tego trybu. Premiera dodatku przewidziana jest na sierpień bieżącego roku.

Dodatek trafi do sklepów już jutro w cenie 39,90 złotych. Co więcej, w tym samym czasie, w ramach serii SuperSeller pojawi się też podstawowa wersja gry - 'Rainbow Six: Raven Shield' w cenie 49,90 złotych.

Więcej Informacji o Raven Shield

Więcej Informacji o Athena Sword

Strona oficjalna


Zobacz również