Ray Tracing w Cyberpunk 2077 prezentuje się rewelacyjnie

Na opublikowanych dotąd materiałach, Cyberpunk 2077 prezentował się bardzo dobrze. Jednak dopiero teraz wygląda rewelacyjne, a to wszystko dzięki technologii ray tracing.

Na premierę gry Cyberpunk 2077 musimy poczekać jeszcze ponad dwa miesiące. Jednak już teraz możemy mieć pewność, że to posiadacze pecetów otrzymają najlepszą wersję produkcji CD Projekt RED. Szczególnie jeśli są posiadaczami kart graficznych z rodziny GeForce RTX 2000 bądź zamierzają nabyć jeden z najnowszych modeli producenta - GeForce RTX 3070, 3080 lub 3090. Wszystko to za sprawą ray tracingu czyli wyjątkowej technologii, która pozwala wynieść poziom oprawy wizualnej na nowy poziom.

Cyberpunk 2077 ray tracing

Cyberpunk 2077 z ray tracingiem na PC wygląda znakomicie

Przy okazji premiery kart graficznych z serii RTX 3000, Nvidia wspólnie z CD Projekt RED zaprezentowała krótki materiał z Cyberpunk 2077, na którym możemy podziwiać grę na maksymalnych ustawieniach graficznych w 4K z włączoną funckją Ray Tracing i DLSS.

Co tu dużo pisać, w takich ustawieniach Cyberpunk 2077 prezentuje się rewelacyjnie. Jeśli szukacie dodatkowych informacji i ciekawostek na temat produkcji "Redów" to warto odwiedzić nasz materiał zbiorczy poświęcony grze.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W późniejszym terminie tytuł ten trafi również na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Zobacz również: The Division za darmo na PC, odbierzecie grę w Uplay już teraz