Rayman Legends - od dziś za darmo w Epic Games Store

Dzisiaj w sklepie Epic Games Store będzie dostępny za darmo kolejny tytuł - Rayman Legends. Czy warto się nim zainteresować?

Rayman Legends to dynamiczna gra platformowa, która światło dzienne ujrzała pod koniec sierpnia 2013, jednak od tego czas nie zestarzała się ani trochę. W chronologii serii akcja toczy się po wydarzeniach przedstawionych w Rayman Origins. W tym tytule Rayman ponownie musi wyruszyć na pełną niebezpieczeństw trasę, aby ratować krainę marzeń. Droga wiedzie przez kilkanaście różnych krain - zarówno fantastycznych, jak i inspirowanych prawdziwą historią. Łącznie do przejścia czeka 100 map. Podczas eskapady należy zbierać lumy i małaki, można także liczyć na pomoc Globoxa i innych przyjaciół. Rayman Legends pozwala bawić się samodzielnie lub w trybie kooperacji - możliwy jest udział nawet czterech osób w tej samej rozgrywce, która wówczas prezentowana jest na podzielonym ekranie.

Rayman Legends z pewnością spodoba się zwłaszcza młodszym graczom. Warto jednak podkreślić, że zabawa jest w wielu miejscach dość wymagająca. Można ją dodawać do swojej biblioteki Epic Games już od dzisiaj. Koniec promocji nastąpi 6 grudnia.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny Windows XP SP3 lub nowszy
  • Procesor Intel Pentium 4 (3.0 GHz) lub AMD Athlon64 3000+ (1.8 GHz)
  • RAM: 2GB
  • Karta graficzna: nVidia GeForce 6800GT lub AMD Radeon X1950 Pro (256MB VRAM - wymagany Shader Model co najmniej 3.0)
  • HDD: 6 GB