Razer Nabu - kolejna opaska elektroniczna dla fanów gadżetów

Wszystki czołowe firmy IT zapowiedziały swoje smartwatche i elektroniczne opaski, więc pozostali także nie chcą być gorsi. na przykład Razer, kojarzony głównie ze sprzętem dla graczy.

Pierwsze wzmianki o Razer Nabu pojawiały się w sieci już w styczniu tego roku, a dziś podano, że premiera nastąpi 10 lipca. Niestety, będzie to tylko beta, przeznaczona wyłącznie dla wybranych testerów. Gadżet ten jest hybrydą opaski elektronicznej i smartwatcha. Znajdują się w niej dwa wyświetlacze OLED, a powiadomienia pokazywane są w postaci komiksowego dymka. Wspomniani testerzy otrzymają swoje egzemplarze za symboliczną opłatę jednego dolara, ale w zamian za to muszą wszechstronnie przetestować urządzenie.

Razer Nabu - kolejna opaska elektroniczna dla fanów gadżetów

Razer Nabu będzie pracować z iPhone 5, 5s oraz 5c, a także urządzeniami działającymi pod Andoidem 4.3 i wyższymi wersjami. Bateryjka powinna wystarczyć na działanie od pięciu do siedmiu dni bez konieczności ładowania. Warto zauważyć, że oprócz typowych dla smartwatcha i opaski funkcji, produkt Razera będzie umożliwiał także... granie w gry. Zainteresowani deweloperzy mogą zapisywać się do Nabu Developer Program. Oficjalna data premiery opaski wciąż nie została podana.