Razer Ripsaw HD - karta przechwytująca z obsługą 4K pass-through

Razer ogłosił dzisiaj premierę Razer Ripsaw HD, zewnętrznej, wieloplatformowej karty do przechwytywania wideo z nagrywaniem Full HD oraz obsługą 4K pass-through. Moduł pozwala na strumieniowanie i rozgrywkę w wysokiej rozdzielczości.


Ripsaw HD - cechy i funkcje

Razer Ripsaw HD to kompaktowa zewnętrzna karta do przechwytywania z profesjonalnymi funkcjami, spełniającymi oczekiwania streamerów, którzy wymagają dużej liczby klatek na sekundę, szczegółowych nagrań i wyraźnego dźwięku. Dzięki przechwytywaniu wideo w rozdzielczości 1080p Full HD przy 60 klatkach na sekundę, Ripsaw HD jest idealny narzędziem do płynnego nagrywania rozgrywki i transmisji na żywo. Ripsaw HD został wyposażony w obsługę 4K pass-through przy 60 FPS, co pozwala streamerom cieszyć się rozgrywką w ultrawysokiej rozdzielczości, jednocześnie dając im możliwość udostępniania widzom gameplayu w rozdzielczości 1080p Full HD z 60 klatkami na sekundę.

Razer Ripsaw HD - karta przechwytująca z obsługą 4K pass-through

Ripsaw HD jest kompatybilny z komputerami PC oraz konsolami. Urządzenie zostało wyposażone w wejście i wyjście HDMI dla łatwego przechwytywania wideo za pomocą jednego połączenia USB 3.0. Dzięki systemowi audio streamerzy mogą transmitować dźwięk zarówno z gry, jak i z mikrofonu z zerowym opóźnieniem i bez desynchronizacji. Wejście mikrofonowe umożliwia streamerom korzystanie z jednego mikrofonu na dwóch komputerach, eliminując konieczność używania miksera audio lub przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji oprogramowania, pozwalając tym samym na komunikację w grze i jednoczesną transmisję głosu podczas streamu. Dodanie Ripsaw HD do gamy innowacyjnych produktów firmy Razer, takich jak Kiyo – pierwszej kamery z oświetleniem pierścieniowym stworzonej z myślą o streamerach, czy Seiren Elite - mikrofonu z wbudowanym ogranicznikiem szumów, pozwala Razerowi na zaoferowanie wysokiej jakości multiplatformowych rozwiązań audio i wideo dla każdego.

Ripsaw HD - specyfikacja techniczna

 • Maksymalna rozdzielczość przechwytywania: Nieskompresowane 1080p 60 FPS
 • Interfejs: USB 3.0 (tylko)
 • Wejście wideo: cyfrowe – HDMI 2.0
 • Wejście audio: cyfrowe – HDMI
 • Wejście audio mix-in: 3.5 mm mic-in / 3.5 mm aux-in
 • Wyjście wideo: HDMI 2.0
 • Maksymalna wspierana rozdzielczość pass: 2160p60
 • Inne wspierane rozdzielczości: 2160p, 1080p, 1440p, 720p, 480p
 • Zawartość pudełka: kabel USB3.0 Type C to Type A, kabel HDMI 2.0, kabel 3.5 mm audio

Razer Ripsaw HD - karta przechwytująca z obsługą 4K pass-through

Urządzenie jest kompatybilne z Open Broadcaster Software, Mixer, Streamlabs, XSplit, Twitch oraz YouTube

Ripsaw HD - cena i dostępność

Sugerowana cena detaliczna) - 169.99€

 • Razer.com – 11 kwietnia 2019
 • Świat – początek drugiego kwartału 2019