Razer prezentuje akcesoria do personalizacji klawiatury

Gamingowa klawiatura obowiązkowo musi być podświetlona. I w zasadzie zmiana koloru oraz stylu podświetlenia to jedyna możliwość personalizacji jaką mamy. Razer chce pokazać, że można zrobić wiele innych modyfikacji i wprowadza do tego specjalny zestaw akcesoriów.

Nowy zestaw personalizujący klawiaturę Razera składa się z trzech akcesoriów Pierwsze z nich to Razer Ergonomic Wrist Rest Pro. Jest to żelowa podkładka pod nadgarstki. Wyróżnia ją żel chłodzący wtopiony w piankę z pamięcią kształtu. Z kolei Razer Ergonomic Wrist Rest to w zasadzie to samo akcesorium, ale już pozbawione żelu chłodzącego.

Razer prezentuje akcesoria do personalizacji klawiatury

Na koniec zostaje Razer PBT Keycap Upgrade Set. To zestaw klawiszy pasujący do większości pełnowymiarowych klawiatur. Przyciski mają charakterystyczną dla Razera czcionkę i są pokryte podwójnym materiałem PBT (półkrystaliczny polimer). Dzięki grubszym nasadkom, klawisze mają być bardziej trwałe i nie zbierać odcisków palców. Zestawy przycisków są dostępne w kolorach Classic Black, Mercury White, Quartz Pink oraz Razer Green.

Razer prezentuje akcesoria do personalizacji klawiatury

Akcesoria są już dostępne w sklepie internetowym Razera w cenie:

  • podpórka Razer Ergonomic Wrist Rest Pro dostępna jest w cenie 39.99 euro,
  • podpórka Razer Ergonomic Wrist Rest dostępna jest w cenie 24.99 euro,
  • zestaw klawiszy Razer PBT Keycap Upgrade Set dostępny jest w cenie 34.99 euro.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących