RazerTaipan - myszka nowej generacji

RazerTaipan, jedno z flagowych urządzeń uznanego producenta sprzętu komputerowego, doczekał się nowej edycji. Myszka jest biała, dopasowana zarówno do prawej, jak i do lewej dłoni, a także wyposażona w intensywne, białe podświetlenie rolki przewijania.

Myszka RazerTaipan posiada 4G Dual Sensor System, mogący pochwalić się czułością 8200 dpi. Jest wyposażona zarówno w czujnik optyczny i laserowy, a także dziewięć przycisków, które można osobiście skonfigurować. Próbkowanie w tym modelu wynosi 1000Hz, a czas reakcji - 1ms. Może również pochwalić się przyspieszeniem do 200 cali na sekundę. Nie jest urządzeniem bezprzewodowym, otrzymujemy jednak kabel o długości ponad 2 metrów, co pozwala wygodnie ustawić myszkę bez konieczności zwracania uwagi na odległość od portu.

RazerTaipan - myszka nowej generacji

Warto zauważyć, że RazerTaipan zintegrowany jest z RazerSynapse 2.0, czyli usługą pozwalającą na zapis ustawień (jak wspomniana konfiguracja przycisków) w systemie chmury, dzięki czemu można podpinać myszki do komputerów i laptopów na całym świecie i od razu mieć swoje ustawienia. Co więcej, w usłudze możliwe jest utworzenie kilku różnych profili. Produkt ten dostępny będzie od tego miesiąca na całym świecie, a sugerowana cena sprzedaży to 79,99 Euro, czyli ok. 335 PLN. Mysz można zamawiać już na oficjalnej stronie producenta.

Zobacz również:

  • RTV Euro AGD: akcesoria komputerowe Microsoft w niskich cenach