Realme Buds Air zmierzają do sklepów - sprzedaż na kolejnych rynkach od 7 stycznia

Pierwotnie słuchawki TWS od Realme miały trafić do sprzedaży jeszcze w grudniu.

Realme wielkimi krokami szykuje się do premiery nowego smartfona X50 5G. Podczas jego prezentacji wprowadzone do sprzedaży zostaną nowe słuchawki True Wireless Buds Air. Na podobne rozwiązanie zdecydowało się Oppo. Obok modeli z serii Reno 3 pojawiły się słuchawki Enco Free.

Realme Buds Air zmierzają do sklepów - sprzedaż na kolejnych rynkach od 7 stycznia

Źródło: gsmarena.com

Najnowsze słuchawki Realme Buds Air miały trafić do sklepów jeszcze w grudniu, ale najnowsze informacje producenta informują o dacie 7 stycznia 2020 roku.

Słuchawki Buds Air zostały zaprezentowane w zeszłym tygodniu. W chwili obecnej można je zamawiać w Indiach. Ich cena wynosi około 50 Euro. Całość wyposażona została w 12 nm przetworniki oraz układ R1, który dba o niezawodne połączenie Bluetooth.

Producent chwali się super niskim opóźnieniem wynoszącym 120 ms. Słuchawki posiadają również etui ładujące z obsługą ładowania bezprzewodowego w standardzie Qi. Całkowita żywotność baterii po pełnym naładowaniu etui i słuchawek wynosi 17 godzin. Nie zabrakło diody sygnalizacyjnej LED na przodzie oraz przycisku do parowania. Po konfiguracji połączenie ze smartfonem nawiązywane jest po otwarciu etui ładującego.

Źródło: gsmarena.com