Realme GT na oficjalnych zdjęciach. Jak prezentuje się nowy flagowiec?

Realme GT zadebiutuje w przyszłym tygodniu. Producent podsyca atmosferę pierwszymi, oficjalnymi zdjęciami urządzenia. Widać na nich, że Realme GT będzie jednym z niewielu flagowców, które posiadają gniazdo słuchawkowe Jack 3,5 mm. Jakie inne ciekawe funkcje przygotowano?

Realme staje się coraz większą konkurencją dla Xiaomi. Po udanym debiucie rynkowym w Europie producent cały czas rozwija swoją gamę modelową oraz oprogramowanie Realme UI.

Plakat reklamujący Realme GT

Plakat reklamujący Realme GT

Wiemy już, ze w przyszłym tygodniu zaprezentowany zostanie drugi w historii Realme flagowiec - model Realme GT, który zastąpi testowanego przez nas Realme X50 Pro (zobacz, jak wypadł w naszych testach).

Realme udostępniło w sieci pierwsze oficjalne zdjęcia nadchodzącego smartfona. Widać na nich model w niebieskim wariancie kolorystycznym. Urządzenie ma design podobny do Realme 7/7 Pro (zapoznaj się z naszym testem). Na pleckach znajdziemy holograficzny wzór oraz prostokątną obudowę obiektywów z 64 MP aparatem głównym.

Co ciekawe smartfon zaoferuje gniazdo słuchawkowe Jack 3,5 mm. To coraz rzadziej spotykany element wyposażenia flagowców oraz średniaków.

Niestety producent nie pochwalił się wyglądem panelu przedniego. Z wcześniejszych przecieków wiemy, że z przodu znajdzie się wyświetlacz wykonany w technologii OLED ze zintegrowanym czynnikiem linii papilarnych. Znając Realme możemy spodziewać się podwyższonej częstotliwości odświeżania oraz próbkowania dotyku.

Realme GT

Realme GT

Smartfon zaoferuje głośniki stereo oraz 65 W system ładowania przewodowego.

Realme GT o numerze modele RMX2022 otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 888 5G znany między innymi z Xiaomi Mi 11, 12 GB pamięci operacyjnej LPDDR5 oraz 256 GB wbudowanej pamięci masowej w standardzie UFS 3.1.

Flagowiec zostanie zaprezentowany w Chinach, ale w niedługim czasie trafi do sprzedaży w Polsce.

Źródło: gsmarena.com