Realme X50 Pro 5G - pełna specyfikacja ujawniona

Realme X50 Pro 5G zapowiada się na warty uwagi model, a dziś jeden z szefów marki podzielił się z internautami jego specyfikacją.

O Realme X50 Pro 5G pisaliśmy już w listopadzie, gdy w sieci pojawiła się wieść, że zapowiedziano smartfona z dwoma obiektywami selfie. Kolejne tygodnie przynosiły następne przecieki na jego temat, a teraz wiemy już ze stuprocentową pewnością, że chiński producent nie obawia się koronawirusa, przybędzie do Barcelony i zaprezentuje telefon na targach Mobile World Congress. Informację taką zamieścił w chińskiej sieci społecznościowej Weibo szef marketingu Realme, Xu Qi i pokazał zrzut ekranu z zakładki Informacje o telefonie, gdzie widzimy specyfikację.

Realme X50 Pro 5G - pełna specyfikacja ujawniona

Realme X50 Pro 5G, mające tu numer RMX2071, zasila procesor Snapdragon 865, a działa na nim system operacyjny Android 10 z nakładką Realme UI. Dysponuje 256GB pamięci i 12GB RAM (z pewnością będzie to jedna z kilku opcji konfiguracji). Dysponuje łącznością NFC oraz możliwością obsługi dwóch kart SIM. Aparat przedni to dwa obiektywy, jednak wciąż nie znamy ich możliwości. Wyświetlacz ma pokazywać obraz w jakości Full HD+. Reszty możliwości smartfona dowiemy się podczas targów MWC. Warto dodać, że Realme oprócz nowego flagowca ma zaprezentować także swój pierwszy Smart TV.