Realme X50 Pro 5G z ładowaniem 65W SuperDart

Odwołanie targów Mobile World Congress pokrzyżowało plany wielu producentów - jednym z nich jest Realme. Dlatego nowe wieści o Realme X50 Pro 5G poznaliśmy za pośrednictwem konta twitterowego marki.

Realme X50 Pro 5G to tegoroczny flagowiec Realme, którego pełna specyfikacja została ujawniona kilka dni temu - prezentujemy ją na tej stronie. Dzisiaj na twitterowym koncie marki pojawiła się informacja, że telefon ten będzie obsługiwać szybkie ładowanie 65W SuperDart. Jak dotąd krążyły na ten temat tylko pogłoski - wcześniej miało mieć wsparcie dla tego standardu Realme X2 Pro, jednak okazało się, że ma "tylko" 50W. Technologia ładowania SuperDart ma przynieść "prędkość przyszłości" - cokolwiek by to znaczyło.

W kolejnym tweecie Realme potwierdziło, że X50 Pro 5G napędza do działania procesor Snapdragon 865, wspierający dwa tryby pracy 5G (NSA oraz SA). Procesor ma mieć do dyspozycji do 12GB RAM. Dowiedzieliśmy się także, że na wyświetlaczu (jakość obrazu Full HD+) znajdą się dwa otwory na dwa obiektywy aparatu przedniego. Na dane przeznaczony 256GB miejsca, zaś smartfon działa pod kontrolą systemu Android 10 z nakładką Realme UI. Pytaniem otwartym pozostaje cena urządzenia - które zapowiada się na mocny model.

Zobacz również:

  • Kolejny smartfon od Realme zostanie zaprezentowany już w przyszłym miesiącu! Model GT Neo 5 będzie miał brata bliźniaka