Realme X50 z baterią na dwa dni

Od kilku tygodni słyszymy coraz więcej plotek i przecieków na temat smartfona Realme X50. Najnowsze mówią o niezwykle pojemnej baterii, którą wystarczy ładować raz na dwa dni.

Realme X50 ma zostać oficjalnie zaprezentowany 7 stycznia. Będzie to pierwszy model 5G w ofercie Realme, a w dodatku ma używać jednego z najnowszych procesorów firmy Qualcomm, czyli Snapdragon 765G. Dzisiaj Wang Wei Derek, będący product managerem marki, opublikował na chińskiej sieci mikroblogowej Weibo zrzut ekranu, prezentujący wyświetlacz smartfona, z dopiskiem: "Oto Realme. Po całym dniu używania". Stan naładowania baterii pokazuje 62%. Oczywiście nie wiemy, jak intensywnie pan Wang używał tego urządzenia, pozostaje zatem przypuszczać, że do mniej wymagających czynności.

Realme X50 z baterią na dwa dni

Ale - poprzednie smartfony Realme przechodziły różnego rodzaju testy, w których wytrzymywały ponad 100 godzin pracy bez konieczności ładowania, dlatego też można przyjąć za dobra monetę stwierdzenie, że X50 da się używać przez 48 godzin. Przypominam, że telefon ma mieć ekran LCD 6,6" z dwoma obiektywami aparatu przedniego, a także wspierać ulepszoną wersję szybkiego ładowania VOOC 3.0. Ma równocześnie korzystać z 5G i Wi-fi, zapewniając bardzo stabilne połączenie i błyskawiczny transfer danych. Warto również dodać, że Realme zadeklarowało, że w 2020 roku będzie produkować jedynie telefony 5G.