Realme odwołuje publiczny pokaz Realme 6

Może i wydaje się to już nudne, ale taka sytuacja - Realme jest kolejną firmą, która odwołuje publiczną premierę nowego telefonu. Zamiast wydarzenia odbędzie się streaming online.

HealthFirst - takim wymownym hasztagiem kończy się informacja na Twitterze, którą zamieścił Madhav Sheth, jeden z szefów indyjskiego oddziału Realme. Impreza planowana była na piątego marca (miała rozpocząć się o 12:30 czasu lokalnego), a w tym celu wynajęto Indira Gandhi Indoor Stadium - jest to hala sportowa w stolicy Indii, Nowym Delhi, mieszcząca ponad 14 tys. ludzi. Jednak służby medyczne odradzały takie masowe zgromadzenie, dlatego została podjęta decyzja o jego odwołaniu. Aczkolwiek prezentacja odbędzie się w zaplanowanym miejscu - jednak bez udziału publiczności. Transmisja odbędzie się online i będzie można obserwować ją poprzez kanał marki na YouTube, a także Twitter.

Podczas pokazu zostaną zaprezentowane modele Realme 6 oraz Realme 6 Pro, a także pierwsze nie-ubieralne urządzenie audio producenta. Jeśli chodzi o telefony, spodziewamy się zobaczyć w podstawowym modelu procesor Helio G90, 8 GB RAM oraz system Android 10 z nakładką Realme UI 1.0. Edycja Pro ma być znacznie mocniejsza - tu powinien pojawić się procesor Snapdragon 730G, a z tyłu urządzenia cztery obiektywy aparatu oraz odświeżanie ekranu 90 Hz. Telefon będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

Źródło: GSM Arena