Rebel Raiders: Operation Nighthawk w tłoczni

Rebel Raiders: Operation Nighthawk to niezwykle efektowny i dynamiczny symulator. Użytkownik wcieli się w pilota myśliwca i weźmie udział w dramatycznych wydarzeniach, od których zależeć będzie los znanego ludzkości świata. Tytuł właśnie powędrował do tłoczni. Oznacza to, że już od 21 sierpnia będzie można go nabyć na terenie całego kraju.

Rebel Raiders: Operation Nighthawk w tłoczni
Wszystkie planety Układu Słonecznego zostały skolonizowane przez ludzi. Całość kontroluje Światowa Unia Narodów, która bezwzględnie dusi wszelkie przejawy buntu. Słowo "pokój" rozumie jedynie przez pryzmat własnych interesów.

Mimo potęgi organizacji, wybuchają kolejne rebelie. Co więcej, w szeregach buntowników pojawił się niezwykle zdolny pilot - czyli Ty.

Dużą zaletą tytułu jest świetna oprawa graficzna, bogata w niezliczoną ilość efektów urozmaicających podniebne walki. Wszyscy piloci zmęczeni profesjonalnymi symulatorami, na pewno docenią również niezwykle proste sterowanie oraz arcade'owy charakter rozgrywki.

Na gracza czeka 16 misji i kilkadziesiąt dodatkowych wyzwań, których ukończenie odblokuje nowe samoloty, bronie i inne dodatki.

Rebel Raiders: Operation Nighthawk ukaże się w oryginalnej wersji językowej, w sugerowanej cenie detalicznej 59,90 zł. Oficjalna strona gry pod tym adresem.