Rebranding TP na Orange - do końca marca zniknie neostrada i TP

Logo TP najprawdopodobniej zostanie usunięte z salonów sprzedaży już do końca marca 2012. Zniknie też flagowa marka tej firmy czyli Neostrada.

Rebranding TP na Orange

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, do końca marca 2012 roku z salonów sprzedaży zniknie logo TP, zastąpione przez Orange. Zniknie też sztandarowa usługa TP czyli Neostrada, która zostanie zastąpiona przez usługę Internet z logo Orange. Nieoficjalnie wiadomo, że rebranding TP na Orange zakończy się jeszcze przed turniejem Euro 2012, ale na razie tych informacji wciąż nie potwierdza TP.

Komentarz

A więc TP nie dotrwa do Euro 2012. Ciekawe, czy znikną też niezwykle popularne maskotki takie jak Serce i Rozum? A może będą teraz reklamować logo Orange? Rozumiem potrzebę integracji marek, ale zastanawiam się czemu tak późno cały ten rebranding następuje. Przez ostatnie lata wpompowano rzekę pieniędzy w promocję marki TP (marka ta jest warta ok. 1,8 miliarda zł) oraz Neostrady. Wygląda na to, że było to działanie trochę bezcelowe, skoro od dawna wiedziano, że Orange z nich zrezygnuje.

Zobacz również:

  • Który abonament ze smartfonem w Orange wybrać? Przedstawiamy najlepsze oferty operatora

A co Wy myślicie - to dobrze czy źle, że znika TP i zmienia się w Orange?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: