Recenzja Halo 3! Test megahitu na Xboxa 360!

W tym momencie należy jeszcze oddać Bungie honor za stworzenie naprawdę bardzo dobrego interfejsu gry. Oglądając jakiś film w czteroosobowej grupie praktycznie jednym ruchem dłoni można przenieść się do gry i pozostać w tej samej drużynie. Zaoszczędza to parę chwil potrzebnych na ponowne zapraszanie wszystkich do naszego teamu.

Gadżety dla Twardzieli. Z czym na pole bitwy?

Ostatnią rzeczą o jakiej napiszę przy okazji recenzji, jest sprzęt dostępny w grze. Zacznijmy od ubioru. Pancerz jaki będą mogli założyć nasi bohaterowie dzieli się na hełm, naramienniki oraz zbroję na tors. W sumie daje to możliwość tworzenia wielu kombinacji swojego uzbrojenia i dodatkowy powód by ciągle do gry wracać. Aha, i ważne jest to, że nie od razu dostępne będą wszystkie rodzaje uzbrojenia. Aby używać tych bardziej zaawansowanych, będzie trzeba je odblokować wykonując pewne zadania w grze. Nie wiadomo jeszcze dokładnie o jakie konkretnie chodzi. Wydaje się jednak wysoce prawdopodobne, że będzie trzeba po prostu jak najwięcej grać po sieci z innymi i co najważniejsze, często wygrywać.

Zobacz również:

  • Halo Infinite zdobywcą pierwszej nagrody na The Game Awards 2021!
  • Ponad 70 nowych gier na Xbox w ramach wstecznej kompatybilności
Recenzja Halo 3! Test megahitu na Xboxa 360!

Wielu graczy podchodzi to sprawy sprzętu bardzo neutralnie. Zupełnie niesłusznie. Należy zwrócić uwagę na wiele nowych opcji taktycznych jakie daje wprowadzenie takiego rozwiązania. Każdy gracz może przecież zmieniać sprzęt w zależności od poziomu i graczy z jakimi rywalizuje. Powoduje to, że rozgrywka staje się jeszcze bardziej interesująca i skomplikowana niż na początku.