RecordNow! - szósta odsłona

Firma Sonic zaprezentowała w ostatnich dniach już szóstą wersję swojego oprogramowania do kopiowania płyt CD oraz DVD. RecordNow! 6 umożliwia ponadto tworzenie kopii zapasowych oraz zwykłe zapisywanie na płytach muzyki, zdjęć oraz filmów.

RecordNow! - szósta odsłona

W programie zadbano o wysoką jakość nagrywanej na płyty muzyki, wyposażając go w filtr redukcji szumów oraz automatyczne wyrównanie poziomu zapisywanego sygnału. Do dyspozycji użytkowników została również oddana nieograniczona funkcja rippowania do formatu MP3. Mogą oni sporządzać kompilację nagrań z kilku płyt CD a zainstalowana w programie funkcja CD lookup zadba o doposażenie plików w odpowiednie nazwy, informacje o artyście i albumie, z którego pochodzi dany utwór. Aplikacja oferuje zapamiętanie listy plików na płycie CD na wypadek ponownego jej wykorzystania.

RecordNow! - szósta odsłona

Wersja RecordNow! 6 Deluxe zawiera ponadto rozbudowany mechanizm tworzenia galerii ilustracji na płytach CD oraz DVD wraz z odpowiednimi przyciskami nawigacyjnymi. Oferuje również ustawienie tworzenia regularnych kopii bezpieczeństwa. Do programów dołączony jest dodatkowo podręcznik wyjaśniający tajniki pracy w aplikacji firmy Sonic.

Programy są dostępne w 16 wersjach językowych a ich ceny przedstawiają się następująco: Record Now! 6 Deluxe - 49,99 USD, standardowa wersja RecordNow! 6 - 29,99 USD.

Więcej informacji: http://www.sonic.com